Pisagor Gibi Alfa Erkekler Nerde?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   alevalevay
   Pisagor karısıyla sonsuza kadar bi arada anılmak için üçgenin en uzun kenarına karısının yani Hipotenüs'ün adını vermiş... Pisagor gibi adam gibi adam erkeklerden kalmadı artık...
    merivella
    Kesin karısını aldatmıştır sonradan telafi etmek adına yada içini rahatlatmak için adını vermiştir. Erkek değil mi her yüzyılda aynı.
     kafatamircisi
     Hayır efenim olayın aslı şöyledir; Kafayı geometri ile bozmuş olan pisagor ibnesinin en sonunda işin içinden çıkamayıp ben de bu uzun kenara mendebur karının ismini vereyim diyerek ikisini de anlamıyorum nasılsa çok anlamlı olur diyerek eşinin ismini vermesi olayıdır))
      gregory_
      Hipotenüs gibi kadınlarla birlikteler
       asit
       Buradaki asıl büyü Hipotenüs hanımda. İsmi üçgenin uzun kenarına verildi diye karnı mı doymuş ? Doymamış. Ama kalkıp adamın yüzüne de vurmamış ne alaka noluyoz aq üçgen beşgen diye. Yetinmeyi bilmiş yani Hipotenüs hanım.. Pisagor efendi gelsin bugün bi hatuna desin bakalım adını üçgene verdim falan filan, o üçgeni g*tüne sokarlar adamın..
        lovewkoko
        her şey bir yana hipotenüs diye isim mi olur ya, bir de kadın ismi. yakıştıramadım ahah
         cinayetvaraga
         Şimdi geçenki başlığındaki gibi sokağa çıkmaya yer arayan vucuttaki birisi seni evden alsa götürse, kalkıpta geometrik bir cismin adında yaşamana pek gerek kalmaz sanırım diye düşünmekteyim. daha çok six packlerin büyüsünde alfa beta lamda diye saydırmakla meşgul olurdun gibime de geliyor. bilemedim şimdi alevcim.
          montana_
          O Pisagor gibi alfa erkekler şimdi Güzel kızlarla takılıyor.
           marvelhulk
           hadii be bilmiyordum helal olsun, 🙏
            gizemino
            Bir da sokratese bak simdi
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.