Pınar Gültekin'in Katilinin "Pınar Erkek Tutup Bana Tecavüz Ettirdi" Senaryosu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Pınar Gültekin'in manyak katil zanlısı konuşmuş. Efsane bir senaryoyla gelmiş. Güya bir de "koyu tenli" abilerimiz buna tecavüz etmiş. Pınar ayarlamış bunu, senin metresin olabilirdim, ancak beni buna sen mecbur ettin bana okulum bitene kadar bakacaksın demiş. Tecavüz edilirken olayı fotoğraflayan Gültekin, ona o fotolarla şantaj yapıyormuş. Ne hikmetse Pınar'ı öldürdüğü zaman ! kanıt olmasın diye içinde kabak gibi kanıtların olduğu telefonu da parçalamış. Ne hikmet ki iddia ettiği fotolar da onun içindeymiş! Kim verdi bu aklı avukatı filan mı? Eğer öyleyse mümkünse başka bir avukat tutsun.
   https://www.haberler.com/katil-zanlisi-avci-nin-ifadeleri-kan-dondurdu-13724118-haberi/
   https://www.haberler.com/katil-zanlisi-avci-nin-ifadeleri-kan-dondurdu-13724118-haberi/
    who_am_i
    Ya abi şu hikayeleri az yaratıcı yazın amk ya
     camparice
     ülkede daha fazla iğrençlik kaldıramıyorum derken her gün bir yenisi ekleniyor. ulan bir canı alıyorsun, yüzsüz herif bir de sallıyorsun kendini kurtarmak için. bunun cezası bile ölçülemez ama verilen her şeyi çekiceksin
      cinayetvaraga
      sana tecavüzü içerde uygulamalı olarak gösterecekler. sen hiç merak etme.
       damladamlo
       Bu nasıl bir haysiyetsizlik artık aklım almıyor. Gencecik bir kızın yaşama hakkını elinden alıp onu vahşice katlediyorsun ve hala arkasından iftira atabiliyorsun. Bir insanın dirisine yok bari ölüsüne saygınız olsun aşağılık, haysiyetsiz insanlar.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.