Pilavcıda Olan Pilavcıda Kalır (Yaşanmış Bir Öykü)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   handeyakar07
   Merhaba sevgili diocu arkadaşlarım ben Hande Yakar. Ne zamandır içimde kalan bir ukdeyi sizlerle paylaşmak istedim. Hikayemi okuyun genç kızlara örnek olsun. YAŞANMIŞ BİR HİKAYEDİR O zamanlar 19 yaşındayım. Üniversiteye devam ediyorum. Çok da düzeyli ve mutlu bir ilişkim var sevgilimle. O kadar seviyoruz o kadar sadığız ki birbirimize.  Ama o gün yaşayacağım bir durum benim kendimi sorgulamama yol açtı. Arkadaşım Berraksu ile pilavcıya gitmeye karar verdik çünkü çok acıkmıştık. Üniversiteden çıktık ve hemen pilavcıya koştuk. Kurt gibi açtık. Ama pilavcının kapısında Berraksu'ya telefon geldi ve gitmek zorunda kaldı. Ben pilavcıya yalnız girmiştim. Tabi saat akşam 10'du ve 10'dan sonra pilav yenmeyeceği için pilavcıdaki tek müşteriydim. Pilavcı tek müşteri ben olunca benimle özel ilgilenmeye başladı. Ne istersiniz diye sordu? Ben de kurt gibi açım pilav getir dedim. Pilavı getirdi. Tam pilav geldiğinde tabağı ben almaya yeltendim ve elim eline değdi. Orada göz göze geldik. Pilavcının gözlerinde tutkunun ateşini görmüştüm. O gözler pilavı yerken bile beynimden silinmedi. Hep aklımdaydı o kalın tek kaşlar. Pilavı bitirdiğimde gazozumu yudumlarken yanıma geldi. Başka bir arzunuz var mı dedi. O ses beni arzu tramvayıma bindirdi. Bana doğru yaklaştı ve tekrar sordu. Başka bir arzunuz var mı? Orada öpüştük. Tamamen pilavın etkisiyle olmuş masum bir öpücüktü. Hesap dedim. Hesabı getirdi. Hesabı öderken yine el ele geldi. Onun kıllı elleri beni benden almıştı. Bana para üstünü getirdi. Üstü sende kalsın dedim. Ve pilavcıdan çıktım. Artık masum bir kız değildim. Sevgilimi aldatmıştım. Ama olsun. Pilavcıda olan pilavcıda kalır. Sizin var mı pilavcı anınız? (O günden sonra 1 ay boyunca her gün pilav yedim.)
    irmak676
    Özet?
     asit
     handecim bu olayın kilit noktası gazoz.. Pilavın yanına gazoz değil de ayran isteseydin keşke..Gazoz deyince bi içi kıpraşmış adamın belli.
      patronicee
      Öpüşürken ağızdan ağıza iteklenen pilav tanecikleri.. Öpüşmenin şiddetiyle çeneden damlayan tereyağı.. Keşke beyin de olan da beyin de kalsaydı.
       amakafamiznasiguzel1
       ay hemen bi pilavcı bulmam lazım 😍 bu romantik hikayen beni benden aldı handeee
        rcon
        Ben dönercinin karısıyla kendi sevgilimi aldatmıştım. çok vicdan azabı çekmiştim ama cazibesine dayanamamıştım. sebze dolabında birlikte olmuştuk.
         meyvesebze
         Hem opusuo hem para alio Sevmedim ben bu rezil pilavciyi.İnsan ikram eder Libidosuzmus hem bi opucukle yetinmis
          ladydisko
          ben de bir pastacıya kandım gözümü biscolata erkeği gibi etkiledi
           bisidiyicem
           sen pilavdan ve prinç satilan reyonlardan uzak durmalisin bence
            eski_bi_tanidik
            Sen herkesin iyiliği için evden dışarı çıkmamalısın bence
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.