243
2.12.2020
Ped Satın Alan Kadınlardan Rahatsızlık Duymak Taciz Değil de Ne?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   peripedia
   Regl ve bu dönemin en temel ihtiyacı olan Hijyenik pedleri hala tuhaf ve utanılacak bir durum olarak karşılayan bir güruh var. Bu güruh akıl dışı açıklamalar yapmaya devam ediyor. Twitter kullanıcılarından biri, "Bugün markete girdim. Sıradayken önünde 16-17 yaşlarında bir kız ped almış. Ülke nasıl bir yere geldiyse. Yüzüne bakıyorum bırakır mı diye umrunda bile olmuyor. Üstelik kasiyer erkekti. Çok yazık bu gençliğe." diye deli saçması bir tweet atmış. Kızın bırakmasını beklemek...?? Abimiz hızını alamamış ve demiş ki, "Doğal yollarla kanamayı durdurabilirsin. En kötü ihtimal git peçete al tıka. Niye herkesin gözüne soka soka ped alıyorsun?" Ped satın alan kadınları yargılamak, pedlerin siyah poşetlere konulmasını istemek gibi anlamsız talepleri olan işletmeler de mevcut ülkemizde ne yazık ki. Bu bir taciz değil mi sizce de?
    meyvesebze
    Keske bole biri denk gelse markette Bi imada bulunsa keske Cok isterim
     fuzbing
     taciz tabii ki. hatta küfür edicem şimdi zor tutuyorum kendimi. ulan bazen ben almak zorunda kalıyorum, abes abes bakışlar sanki anasına gidiyorum.
      eski_bi_tanidik
      Aq pezevengi Hiç de utanılacak bir durum değil ama bazı zihniyetler 🙄
       peripedia
       Böyle bir gerçek de var tabii.
        dr.rock
        Bunların hepsi sexizlikten oluyo günah, yargılamayın, düşünün pede bile yükseliyo, ne kadar yok siz düşünün. Günah yapmayın, acıyın gariplere
         monaiman
         Ne kadar avam insan ayyy.
          detokssuyu
          Hem de ne taciz. Birkaç ay önce sanırım aynı durum başıma geldi beni ikaz eden ise 50'li yaşlarında bir ablaydı. "Kızım, internetten alsana bunları, benim kızlar öyle yapıyor" dedi kadın. Küçük çaplı bir sinir krizinden sonra anlatmaya çalıştım bunun utanılacak bir şey olmadığını ama anlamadı tabii. Onun da önemsediği kasiyerin erkek olmasıydı. Anlamıyorlar. Bizim toplumumuzda kadınlar bile böyle düşünüyor. Çok sinir bozucu bir durum çok.
           peripedia
           Peçete demiş zavallı. Peçete. Peçete???
            676irmak
            Taciz değil dee cahillik olabilir. Ya da geri kafalılık.
             asit
             bundan rahatsızlık duyanlar mavi üçgen külot giyen kitledir kesin
              thetalentedmrripley
              Sen niye tuvalet kağıdı alıyorsun dingil, git kıçına soda şişesi tıka.
               visnelikapkek
               Kızını okutmayıp eşi için kadın doktor isteyen kafa bu
                benita
                Bu güruh regl olmaktan ‘kirlenmek’ diye bahseden güruh
                 buse01
                 Çok saçma o zaman bu mantıklı prezervatif vs alan erkekler de kadın kasiyerden utanması gerek o zaman alışveriş yapmadan önce kasiyerleri falan kendimiz seçelim mantıksızlıkkkk al çık yani
                  bahadir-kislalioglu
                  çok bilgili değilim dişi varlıklarla iletişim kuramıyorum zaten kaçıyorlar ama anladığım kadarıyla gerekli bişey alınırkende bakan tamamen sapıklığından bakıyor laf edecek olanında beyninde bir sorun vardır peçete tıka diyen arkadaşın kafasından bende istiyorum zaten ben şişme karı alabiliyorum kızlar neden ped alamasın ki
                   kisidegildisiii
                   Biz de siz ayı oğlu ayılardan rahatsızlık duyuyoruz. Napalım yani?
                    mrlawyerkk
                    Eşine ped alan bir erkek olarak ben de yaşıyorum bu durumu ve evet ben de tacize uğradığımı hissediyorum. Bana da dik dik bakıyorlar. Cık cık çekiyorlar. Onlara katılmadığım, bunun bir utanç olduğunu göstermediğim için. Umurumda mı? Hayır. Onları sığlıkları ile baş başa bırakıyorum.
                     me_out_bye
                     Kafasına sıçtığımın kara cahileri işte. Siz hayatınıza bakın her yerde var bunlardan bitmiyor aksine ürüme halindeler.
                      okadin
                      Ne zaman tükeneceklerini merak ettiğim güruhtur. Ped reklamlarında kanal değiştirenleri de var bunların. İlkokul Fen Bilgisi derslerinde öğretiliyor bu durum oysa ki. Gerçi bizim zamanımızda hocalar o konuları ışık hızı ile geçiyor onlarda kızarıp bozuluyordu ama eğitilemiyorlar işte.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.