Ped Satın Alan Kadınlardan Rahatsızlık Duymak Taciz Değil de Ne?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Regl ve bu dönemin en temel ihtiyacı olan Hijyenik pedleri hala tuhaf ve utanılacak bir durum olarak karşılayan bir güruh var. Bu güruh akıl dışı açıklamalar yapmaya devam ediyor. Twitter kullanıcılarından biri, "Bugün markete girdim. Sıradayken önünde 16-17 yaşlarında bir kız ped almış. Ülke nasıl bir yere geldiyse. Yüzüne bakıyorum bırakır mı diye umrunda bile olmuyor. Üstelik kasiyer erkekti. Çok yazık bu gençliğe." diye deli saçması bir tweet atmış. Kızın bırakmasını beklemek...?? Abimiz hızını alamamış ve demiş ki, "Doğal yollarla kanamayı durdurabilirsin. En kötü ihtimal git peçete al tıka. Niye herkesin gözüne soka soka ped alıyorsun?" Ped satın alan kadınları yargılamak, pedlerin siyah poşetlere konulmasını istemek gibi anlamsız talepleri olan işletmeler de mevcut ülkemizde ne yazık ki. Bu bir taciz değil mi sizce de?
    meyvesebze
    Keske bole biri denk gelse markette Bi imada bulunsa keske Cok isterim
     fuzbing
     taciz tabii ki. hatta küfür edicem şimdi zor tutuyorum kendimi. ulan bazen ben almak zorunda kalıyorum, abes abes bakışlar sanki anasına gidiyorum.
      eski_bi_tanidik
      Aq pezevengi Hiç de utanılacak bir durum değil ama bazı zihniyetler 🙄
       peripedia
       Böyle bir gerçek de var tabii.
        dr.rock
        Bunların hepsi sexizlikten oluyo günah, yargılamayın, düşünün pede bile yükseliyo, ne kadar yok siz düşünün. Günah yapmayın, acıyın gariplere
         detokssuyu
         Hem de ne taciz. Birkaç ay önce sanırım aynı durum başıma geldi beni ikaz eden ise 50'li yaşlarında bir ablaydı. "Kızım, internetten alsana bunları, benim kızlar öyle yapıyor" dedi kadın. Küçük çaplı bir sinir krizinden sonra anlatmaya çalıştım bunun utanılacak bir şey olmadığını ama anlamadı tabii. Onun da önemsediği kasiyerin erkek olmasıydı. Anlamıyorlar. Bizim toplumumuzda kadınlar bile böyle düşünüyor. Çok sinir bozucu bir durum çok.
          peripedia
          Peçete demiş zavallı. Peçete. Peçete???
           676irmak
           Taciz değil dee cahillik olabilir. Ya da geri kafalılık.
            asit
            bundan rahatsızlık duyanlar mavi üçgen külot giyen kitledir kesin
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.