Peçe Takan Kadının Uçaktan İndirilmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   climax
   Kadın maske niyetine peçe takıyormuş, cerrahi maske olmadığı için indirmeye çalışmışlar. Bence görevliler haklı, niye insanlar birbirine zorluk çıkartmaya çalışıyor ki? Sizce kim haklı burda?
   https://twitter.com/ebru7747/status/1352286547161317376?s=20
   Video linki burada
    karolunita-
    görevliler haklı.
     ozgureight
     tuzak soru şimdi biz dini açıdan kadın haklı dicez sonra gelsin linçler ama çok konuşmaya gerek yok maske diye bişey var kardeşim takılcak işte rica etsen herkes verirdi
      damat-berat-official
      Şimdi gelsin başörtü acıtasyonu
       badideasensei
       Adamlar haklı, pecenin altına maske tak bari , kimse senin dinini aşağılamak ya da kendince uyguladıklarını yermek için diyemez zaten bunu, Ki konu sadece maske , mask takın! Hatırlatılması gerekiyor halen acı bir durum.
        damat-berat-official
        Dio'da kalan arkadaşlarım, kardeşlerim; Dio'da dağılma dönemi başladı bildiğiniz gibi. Dio yetkilileri kafalarına göre davranmaya başladı.Sizle başlık açmam yasaklandığı için buradan iletişime geçeceğiz. Dertleştiimiz,güldüğümüz ve ağladığımız bu mekanı boş bırakmayacağız. Sizden istediğim her postun en altına #DioSahipsizDeğil yazmanız. Bu devrimin lideri olarak bana 2 adet devrim yapmayı bilen hayalperest yardımcı gerekli. Birkaç başlıkta daha bu hareketimizi duyurmaya çalışacağım. Dio'nun boş kalmaması için yeni kullanıcılara ihtiyacımız var. Burada iş size düşüyor. Ellinizden geldiğince 14-40 yaş arası kitleyi bu platforma davet etmelisiniz. Bu kişilere zekaları bakımından güvenmeniz gerekli. Bana Katılan Yoldaşlarım Altta Kendisini Belli Etsin; #DioSahipsizDeğil
         pazartesi
         Başlığı düzeltelim: cerrahi maske takmayan kadın uçaktan indirildi.
          gulfemkaya
          Kadından maske takmasını bekliyorlar ya kapalı olup da maskesini çok dikkatli takan onlarca insan var. Adamlar görevlerini yapıyorlar. Peçenin üstüne bir cerrahi maske taksa herhangi bir problem kalmayacaktı.
           etipufyaren
           Bir maske takmak ne kadar zor olabilir ya!!!! Anlamakta mı zorluk yaşıyorsunuz amk beyinsizleri o maskeyi TAKACAKSINIZ
            peripedia
            Bende atkı ya da fular sarayım ağzıma burnuma o zaman böyle bir şey var mı? Buradaki mevzu peçe falan değil cerrahi maskenin takılmamış olması ki bu noktada da görevliler haklı.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.