Paylaşmaya Bile Kıyamadığınız Altın Değerinde Bir Bilgi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ezgisarikaya
   Mesela 50'nin %18'i ile 18'in %50'si aynı sayıdır. Yani 9. Hesaplaması zor olan yüzdelerde yerlerini değiştirerek hızlıca sonuca ulaşabilirsiniz :) Bakalım senin o altın değerindeki bilgin neymiş?
    saranazz
    paylaşmaya kıyamıyorum...
     meyvesebze
     Ceyrek altin 617 tl 🤮🤮🤮😁😁😁
      mevsimlerden-sonbahar61
      Gözleri elalı kendi belalı..ben yazdım bu sözü benim için değerli 😌
       sisibisoshi
       Lidyalılar'ın parayı bulduğu gerçek değildir. Para lidyalılar'dan çok daha önce başka medeniyetlerce de kullanılmıştır.
        tiroyitbezi
        Mutfakta; pandispanya yaparken genelde 6 7 yumurta kırarız. Gereksiz ürün israfı ve kokusu da cabası dimi.Üstelik de pandispanya yapmak biraz gıcık bir iş çok iyi ve hassas çırpman gerekiyor ve kabartma tozu da kullanmıyorsan kabarmama ihtimali var. Onun etkisini endüstriyel gıda katkı maddesi krem tartar ile güçlendiririm. Yumurtanın sağladığı kıvam arttırıcılığı muazzam sağlıyor hafif dokulu angel cake tarzında tam bir pastane pandispanyası oluyor.Benim tercihim Arifoğlu. Bunu da herkes söylemez size hadi gene iyisiniz.
         sozdedegilgozde
         Avcı toplayıcı dönemde eğer kadınlar toplayıcılık yapmıyor olsalardı bugün insan diye bir şey olmayacaktı. Çünkü avcı erkekler her zaman avlayacak hayvan bulamıyorlardı.
          excelans01
          Mağazalardan aldığınız kaban mont pardesü üzerinde hepsinin yalnızca kuru temizleme yazar buna inanmayın çamaşır makinesi da elde yıkama programında 30 derece de yıkarsanz hiç bir şey olmaz bu bilgi tamamen bana ait ve denedim herkese tavsiye ederim kuru temizleme ye gidip de paranızı boşa vermeyin 😀😀
           wb-
           Caliciviridae familyasında 11 tanımlanmış 2 tanımlanmamış genus var 40+ da tanımlanmamış virüs var
            asosyalmedyaci
            Gelen olarak bilindiğinin aksine ikinci dünya savaşı sonuna doğru Adolf Hitler önceden planlamış olduğu 7 kaçış planından biri ile sırra kadem basmış ve ömrünün sonuna kadar keyfe keder şatonun birinde yaşamıştır.. Bilimsel olarak kanıtlandı hatta belgeseli ve bununla ilgili yapılan nat geo discovery belgeselleri bile var buraya eklemeye üşendim şimdi..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.