Patileri Kesilen Pamuk İçin Özel Protez Yapılacak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Samsun' da ön bacakları kesilmiş halde bulunan Pamuk isimli köpeğe Ankara'da tedaviye alındığı hayvan hastanesinde özel protez takılacak. Veteriner Hekim Ateş Barut, "Ona özel bir protez imal edeceğiz. Normal bir köpek gibi hayatını sürdürmesi mümkün değil" dedi. Samsun'un Havza ilçesinde patileri diz üzerinde kesilmiş halde bulunan Pamuk isimli köpek, HAYTAP üyeleri tarafından özel bir klinikte tedaviye alındı. Pamuk'u yaralayan sahibine 181 TL, Pamuk'un patilerini kesen komşusuna ise 628 TL ceza verilmesi hayvanseverlerin tepkisine neden olmuştu. Haberin ayrıntıları:
   https://onedio.com/haber/patileri-kesilen-pamuk-icin-ozel-protez-yapilacak-945693
   https://onedio.com/haber/patileri-kesilen-pamuk-icin-ozel-protez-yapilacak-945693
    absurdizm
    Sana aşığım Ankara.
     cinayetvaraga
     ah canım benim. sana bunu yapanların elleri kolları kırılsın.
      676irmak
      Ya bunu yapmak nasıl bir zihniyet anlamıyorum
       redblack
       Şunun güzelliğini, sevgisini hak etmeyen insan musvetteleri dolu...
        meyvesebze
        Simdi hayvan olan kim?
         mervenizz_
         Bu köpeğin patilerini kesen insan ölmesin ölmek kolay. Felç kalsın da sürünsün.
          mevsimlerdensnbahar61
          Aynı dünyada yaşıyoruz biz bunu yapan bi zihniyetle aynı dünyada nasıl kıyıyorlar diye sorgulamaktan gerçekten bıktım vicdanınızın zehrinde boğulun lanet olsun
           patronicee
           2 köpeğim var bahçemde bağlı. İki ayak üzerinde yaklaşık 2 metre boyları var. Herkes canavar bunlar, besleme, seni ve çocuklarını parçalar falan diyor. Geçen sene sularını verdikten sonra ayağım kaydı düştüm betona. Ben kalkmaya çabalarken köpeğimin biri zinciri paramparça edip yanıma koştu. Ben yerde acı içince kıvranıyordum.köpeğim koşarak evime gitti ve dakikalarca havlayarak eşimi dışarı çıkardı ve koşarak yanıma geldiler. ben bu vefayı asla unutmam. Allah bunu bu güzel varlıklara yapanların belasını versin.
            imailahorsilahh
            Benim bitane köpeğim var(keşke 2-3 olsa) hastalandı diye günlerce ağladım. Arada saldırıyor üzerime abanıyor falan bitane hafif yapıştırıyorum suratına ona da ağlıyorum. Evladım olsa belki bu kadar sevmem. Bunu anlamak için ne olmak gerekir bilmiyorum. Bu nasıl yapılabilir? nasıl iç alır? vücudun hangi uzvu bunun karşısında acıdan, korkudan irkilmeden bunu yapabilir?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.