Parkta Kız Kardeşime Saldırgan Tavırlarda Bulunan Kadını Allahına Kavuşturmam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   the_wilsons
   selam anlatıyorum hemen; simdi ben o zamanlar 15 yaşında gençmi genç çıtırmı çıtır bir erkeğim bundan 5 sene önce felan kız kardeşim 10 yaşında biz parktayız o oynuyor ben bi bankta oturup onu izliyorum göz kulak oluyorum biliyorsunuz parklar çocuklar icin tehlike doludur iste bi kadın 25-30 yaşında köpeği salıyor çocukların arasına böyle benim yanımdaki bankta oturuyor bidr ,kardeşim bu köpekten korktu benim yanıma kactı sonra bu kadının bacağına carptı kadın sinirli halde "birz dikkat et!"dedi ben özür diledim kardeşimi yanıma oturttum sonra bu köpek zıplayıp bizim üstüme atlamasınmı kardeşim yine bu kadının bacağına çarptı kaçarken sonra kadin elini vurmak için kaldırıp"YA KIZIM ANLAMIYORMUSUN BACAĞIM ACIYO-!" dedigi anda 2 senedir hem yüzme hem fitness takılan boyu 1.80 ayağı 41 numara olan çıtır ben xd bu kadının boşluğuna tekmeyi indirdim nasıl kız kardeşime bağırsın dedim içimden neyse bu karı ilk banka sonra yere yapıştı bağirarak şansım yaver gitti park boş kadin daha yere düsmeden kardeşimi sırtıma atıp 3 sokak geriye kaçtım şimdi bu doğrumu? size soruyorum ama ne olursa olsun biri bir çocuğa özellikle benim kız kardeşime biricik kardeşime böyle davranamaz böyle insana böyle müdahale ben kızakrdesimden 5 yaş büyüğüm zaten şuan ben 20 yasında kendi ayaklarımın uzerinde duran bir adam, kız kardeşim 15 yaşında genç bir kız oldu hala böyleyim kız kardeşimi okuldan alabilmek icin iş yeri değiştim tanımadığım insanlar ona sert dille bir seyler diyince 1.95 boy ve 90 kiloluk vücudumla yanında beliriyorum o hala benim minik kız kardeşim maasımın yarisını onunla yeriz, onu gezdiririm, eger param fazlaysa onu hediye yağmuruna tutarım ve en onemlisi onun için kursun yer kursun atarım çünkü o doğdugunda kendime onu ölene dek koruma sözü verdim bu anıyı her hafta ona anlatırım ve gülme krizine tutuluruz eee dio sakinleri sence yaptığım doğru mudur? lütfen kanı kaynayan bir abi oldugumu unutup nefret yorumlari atmayın (:
    tsukyomi
    Öncelikle senin çıtırlığın ve boyutların zerre keleşimizde değil, zira bu olaya etki eden bir faktör değil. Şimdi, hikayeyi tersten yazalım. Kız kardeşin 15 yaşında, çıtır mı çıtır, 180 dikkatini çekerim. Kardeşin köpeği salıyor, köpek de bir elemanın çocuğunu korkutuyor. Sonra eleman geliyor, kardeşimi korkuttun deyip şırrak diye indiriyor çıtır kardeşinin boşluğuna. Kanı kaynayan bir abi olarak ne yaparsın? 19 yaşında 190 boyunda çıtır bir erkek kardeşi olan, kanı kaynayan bir abla olarak soruyorum bunu sana. Lütfen nefret yorumları atma :)
     berat_albayrak_
     Onedio'nun içerik sağlaması için hikaye uydurduğunu biliyorum...
      utumasasiilekayanadamm
      Okumadım kesin yaşanmamıştır
       moon-night
       180'den sonrasını okumaya içim el vermedi...
        avci-kiz
        Mr helper,you mal
         imailahorsilahh
         Hayatımda hiç 190lık çubuk krakerin varlığından haberdar olmamıştım. Sağ ol
          furkanbozkurt
          Geçmiş olsun kanka üzüldüm çocuk adına
           benita
           Gençmi genç çıtırmı çıtır?
            eski_bi_tanidik
            Anldik cok iyisin citirsin "korumaci" sin 190 boy 20 yasinda maasin var amk. Ama 90 kilo nedir ya. Bence biraz kilolusun:/
             yagmurals
             burada haksız tahrik olsa bile şiddet yolunu seçmen seni haksız duruma düşürmüş. canın ciğerin olabilir ama o kadın da birilerinin canı ciğeri.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.