Parkta Kız Kardeşime Saldırgan Tavırlarda Bulunan Kadını Allahına Kavuşturmam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   the_wilsons
   selam anlatıyorum hemen; simdi ben o zamanlar 15 yaşında gençmi genç çıtırmı çıtır bir erkeğim bundan 5 sene önce felan kız kardeşim 10 yaşında biz parktayız o oynuyor ben bi bankta oturup onu izliyorum göz kulak oluyorum biliyorsunuz parklar çocuklar icin tehlike doludur iste bi kadın 25-30 yaşında köpeği salıyor çocukların arasına böyle benim yanımdaki bankta oturuyor bidr ,kardeşim bu köpekten korktu benim yanıma kactı sonra bu kadının bacağına carptı kadın sinirli halde "birz dikkat et!"dedi ben özür diledim kardeşimi yanıma oturttum sonra bu köpek zıplayıp bizim üstüme atlamasınmı kardeşim yine bu kadının bacağına çarptı kaçarken sonra kadin elini vurmak için kaldırıp"YA KIZIM ANLAMIYORMUSUN BACAĞIM ACIYO-!" dedigi anda 2 senedir hem yüzme hem fitness takılan boyu 1.80 ayağı 41 numara olan çıtır ben xd bu kadının boşluğuna tekmeyi indirdim nasıl kız kardeşime bağırsın dedim içimden neyse bu karı ilk banka sonra yere yapıştı bağirarak şansım yaver gitti park boş kadin daha yere düsmeden kardeşimi sırtıma atıp 3 sokak geriye kaçtım şimdi bu doğrumu? size soruyorum ama ne olursa olsun biri bir çocuğa özellikle benim kız kardeşime biricik kardeşime böyle davranamaz böyle insana böyle müdahale ben kızakrdesimden 5 yaş büyüğüm zaten şuan ben 20 yasında kendi ayaklarımın uzerinde duran bir adam, kız kardeşim 15 yaşında genç bir kız oldu hala böyleyim kız kardeşimi okuldan alabilmek icin iş yeri değiştim tanımadığım insanlar ona sert dille bir seyler diyince 1.95 boy ve 90 kiloluk vücudumla yanında beliriyorum o hala benim minik kız kardeşim maasımın yarisını onunla yeriz, onu gezdiririm, eger param fazlaysa onu hediye yağmuruna tutarım ve en onemlisi onun için kursun yer kursun atarım çünkü o doğdugunda kendime onu ölene dek koruma sözü verdim bu anıyı her hafta ona anlatırım ve gülme krizine tutuluruz eee dio sakinleri sence yaptığım doğru mudur? lütfen kanı kaynayan bir abi oldugumu unutup nefret yorumlari atmayın (:
    moon-night
    180'den sonrasını okumaya içim el vermedi...
     maskoff
     şiddetin her türlüsüne karşıyım ama eline sağlık.
      tsukyomi
      Öncelikle senin çıtırlığın ve boyutların zerre keleşimizde değil, zira bu olaya etki eden bir faktör değil. Şimdi, hikayeyi tersten yazalım. Kız kardeşin 15 yaşında, çıtır mı çıtır, 180 dikkatini çekerim. Kardeşin köpeği salıyor, köpek de bir elemanın çocuğunu korkutuyor. Sonra eleman geliyor, kardeşimi korkuttun deyip şırrak diye indiriyor çıtır kardeşinin boşluğuna. Kanı kaynayan bir abi olarak ne yaparsın? 19 yaşında 190 boyunda çıtır bir erkek kardeşi olan, kanı kaynayan bir abla olarak soruyorum bunu sana. Lütfen nefret yorumları atma :)
       yagmurals
       burada haksız tahrik olsa bile şiddet yolunu seçmen seni haksız duruma düşürmüş. canın ciğerin olabilir ama o kadın da birilerinin canı ciğeri.
        utumasasiilekayanadamm
        Okumadım kesin yaşanmamıştır
         monaiman
         Fiziksel özelliklerin ne âlâka?¿ Neyse zengin misin? Ona göre yorumlayacağım.
          berat_albayrak_
          Onedio'nun içerik sağlaması için hikaye uydurduğunu biliyorum...
           eski_bi_tanidik
           Anldik cok iyisin citirsin "korumaci" sin 190 boy 20 yasinda maasin var amk. Ama 90 kilo nedir ya. Bence biraz kilolusun:/
            benita
            Gençmi genç çıtırmı çıtır?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.