Parayı Bulmaları Dışında Lidyalılar İçin Fikri Olan Yazsın. (Küfür Serbest)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   psychology_
   Asilzade olmadıklari için yasal olarak fuhuş yapan lidyali kızları duydunuz mu Çeyizlerini bu şekilde hazırlıyorlar mış/ tabi abi senin uygarlığın paranın ağa beyi olsun ama sen fuhuş yap.. ırzını zi*tiklerim. Buda lidyanin son kralı Karun'nun portresi muhtemelen annesi arka bahçede çeyiz hazırlamis. (Bu başlık trajik ironi içerir)
    tiktaktoktiktuk
    Maymundan geldiğini savunurlar.Erkek maymun,evrimleşerek bir kadın oldu,yüzünde sakalı evrimleşerek döküldü,dişi maymun,evrimleşti,erkek insan oldu,yüzünde sakal çıktı.İlk maymun erkekti.Bir kısmı insan oldu diğer kısmı maymun olarak kaldı. Maymun gibi,kuyrukluyduk,kuyruğumuz koptu derler.. 🤣🤣🤣
     tsukyomi
     Hatırladığım kadarıyla dev bir kazık olarak geri dönmüşlerdi Türkiye'ye. Lidyalıların kalıntıları ABD'ye kaçırılmış, Türkiye de dava açmıştı. Ederi bilmem kaç bin dolar olan bu kalıntılar için açılan davanın gideri 40 milyon dolara patlamıştı. Sakillik diz boyu 🤦🏼‍♀️ Bu arada bu antik devletler, şehirler sanki Silmarillion'dan çıkmaymış gibi geliyor bana. Aynı civarlarda Likya vardı, ışığın ülkesi anlamına geliyordu. İçinde Earendil yaşıyor sanki.
      iceel
      Roma medeniyetinin kültürel kökenini oluşturan Etrüsk halkı aslında Lidya'dan göç etmişlerdir.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.