Paranız Olmadığı İçin Alamadığınız Şey?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   Yani artık o kadar korkuyorum ki su, ekmek,süt,yağ vb. gibi cevaplar gelecek diye ki gelecektir de... Ekonomimizin geldiği durum ortada marketten 4 parça bir şey alsanız en az 200tl tutuyor. Bunları bir kenara bırakıp daha spesifik bir şeyler kast ediyorum. Benim param olmadığı için alamadığım şey sanırım en son saç kurutma makinesi olmuştu😂 Yurtta kalan öğrenciler beni anlar temel bir ihtiyaç.
    merthub
    Ekmeği sütü artık geçtim sigaramı alamıyom bacım bi sigarayı söndürüp iki kez içtiğim oluyo yeminle
     asit
     Başlığın görselinde ekmek reisi görünce içlendim yine :( Elindeki kuru ekmek ve o hüzünlü bakışlar... Geçenlerde internette bi robot videosu gördüm. İsmi Anki Vector diye geçiyo, Türkçe yazılım atmışlar şakır şakır konuşuyor şerefsiz. Aşırı hoşuma gitti ama fiyatının 20 bin TL olması anında ekmek reis moduna soktu beni. Neyse kafaya yazdım illa ki bir gün alacağım o robotu ve ekmek reisin anısını yaşatmak için adını da ekmek reis koyacağım.
      detokssuyu
      Bir sneakera ihtiyacım var ve bin lira falan olmuş durumda. Ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok.
       gregory_
       adalet
        solenya
        LG Pl7 xboom şimdilik almıyorum
         eliff04
         Çok şey var
          kalpci
          Paramın ne kadar olduğunu ve 5-6 aylık plan için ne kadar harcayacağımı bildiğim için her istediğimi alabiliyorum. Örneğin; cebimde 1000 TL nakitim var ve hiç bir şekilde üzerine çıkamayacaksam 1100 TL şeyi istemem. İsteklerimi yönetebiliyorum, bence sizde yönetebilirsiniz... Yani isteyip alamamak kişinin parasıyla değil iç görüsü ile alakalı bir durumdur. Bu her sosyal durum için benzerdir, misal ortama girersin, ortamdaki hatunlara göz gezdirirsin, hangisini indireceksen onu istersin. Böylece HER İSTEDİĞİNİ YAPMIŞ olursun. Tekrarlıyorum; isteyip alamamak kişinin parasıyla değil iç görüsü ile alakalı bir durumdur
           mrlawyerkk
           Bi işlemci kartına ihtiyacım var ve alamıyorum maalesef. Çok canımı sıkıyor bu durum.
            fairytale-
            Kiralık katil./
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.