Para Vermeyince Küfreden Dilenci
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ozymandiase
   Bir gün harbiden birine kafa göz dalacağım. Artık gına geldi. Hayır belki benim de param yok yani ya da vermek istemiyorum. Ama vermeden geçince de etmediği hakaret kalmıyor bazılarının.
    imcherry_
    biz de fakiriz mk tek farkımız dilenmiyoruz
     absurdizm
     o zman bir anımı anlatayım. abimler günlük rutinimizi yapıyorduk yani bir saat yürümek. sonra bir caddeye geldiğimiz vakit bir dilenci kız elini uzattı ama başka tarafa bakıyordu. hani 'verirsen ver vermezsen sg' edasında kız. sonra abim de dalgasına dedi ki ' şuan bak artık yüzümüze bile bakmiyorlar'. hoca da duru mu? yapıştırmış cevabı 'abi insanlar da haklı, hangi yüzüne bakacaklarina sasiriyorlardir' dedim. ufak bir sessizlik ve yolun ortasinda çınlayan kahkahalarimiz. güzel bir andı
      uncertainty_
      Küfretse iyi baba, adam bıçaklıyorlar...
       sairsel
       https://youtu.be/PqKTb2GuR-g
       https://youtu.be/PqKTb2GuR-g
        berat_redflag
        Ne para vermiyon lan OORRRRROSSSS....
         vermehterii
         Parayı beğenmeyip küfredenler var aga 😂5 lira veriyorurum tipini sikim diyor bana 🌝ayıııpp.👍
          timuti
          eskişehir anadolu üniversitesinin önünde dilenci değilde balici denk geldi arkamdan seslendi seslendi mahsus duymamazlık geldim önümü kesti para istedi bende sağırmış rolü yaptım ebebebebeb dedim vay m.q gele gele sağıra denk geldik dedi hadi git işine dedi tamam dedim gittim arkamdan öyle mal mal baktı sonra beni bir gülme aldı :))
           merilolika
           trafikte beklerken camı tıklattı açmadım elindeki suyu cama fırlattı bitaneside polis gelince kucağındaki bebeyi fırlattı kaçtı meğer bebek değilmiş kundaktaki oyuncak bebekmiş biride para vermeyince sürün inşallah dedi
            asit
            Giresunlu olan varsa bilir. Şehir merkezi Gazi Caddesi'nde vardı böyle meşhur bir dilenci. Para vermeyince Allah sevdiğinden ayırsın gibi şeyler söylerdi. Sırf bu yüzden kutuya para atıyor gibi yapıp nah çekerdik pezevenge. Akşam evine de taksiyle dönerdi.
             darkdream
             Bitanesi benden para istedi yol parası yapacam (başka ilçeye gidecek) 5 TL verdim ertesi gün aynı adamı aynı sokakta gördüm gene para istedi sonra tanıdı sanrım pardon abi dün senden alıştım demi dedi sonra arkasını döndü giderken hay şansımı s... bugünde hep istediklerim geçiyor bu yoldan dedi :)))
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.