10
20.11.2020
Para Biriktirebiliyor musunuz?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   yagmur_ults
   Şahsen ben biriktiremiyorum. yemek, okul masrafları, evin ihtiyaçları, faturalar, özel kitaplar derken bir de insanlar borç isteyince kıyamayıp veriyorum. Sonra bir de özel günler oluyor sevdiklerine kaliteli hediyeler alman gerekiyor. Tabi tutumlu olmaya çalışıyorum her zaman ama bir bakıyorum paranın yarısını harcamışım bile.
    absurdizm
    Evet. Parayı elimd seviyorum çünkü
     who_am_i
     Ekonomi çok iyi ondandır
      uzgunsaripapatya_
      Biriktirsem ne fayda kubi alıyo hepsini zuhal bunu sonra öderim sana diyo haftaya hatırlat diyo hafta geçiyo hatırlatıyom krdeşin kardeşe borcu mu olur diyo
       asit
       Son zamanlarda Türk lirasını basarken uçucu madde koyuyorlar içine..Durduğu yerde bitiyor..
        bisidiyicem
        daha başaramadığım , başarmak istediğim bir aktivitedir. Günün birinde başarmayı, biriktiktiğim paralarla yatakta yuvarlanmı istiyorum. sözkonusu yatakta yuvarlanmaksa kate upton ile yuvarlanmayı hayal et diyenler çıkarsada, paran olursa gerisi hikaye diye inceden dokundururum.
         dr.rock
         Özel ve Devlet BES ve Dolar üzerinden Sigorta yapıyorum o kadar
          ladydisko
          eskiden hiç biriktiremezdim ama şu an gayet biriktiriyorum hatta bakıyorum para biriktirmede babama dönüşmüşüm korkuyorum
           cinayetvaraga
           ailecek bes kasıyoruz. mezun olur olmaz başlamıştım şimdilerde keyif veriyor bu hamlem. ticaretle uğraşnca pek de gerek kalmıyor birikime.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.