Pantene'e Yapılan Boykot
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   diziizlio
   İbrahim Tatlıses'e, Altın Kelebek'te Pantene sponsorlu onur ödülü verilmesine çoğu kişi karşı çıkmıştı. Geçmişinde pek çok kadına şiddet uygulaması ve farklı yargılamalarda bulunması unutulacak gibi değil. Bundan dolayı mağazalara yazılar asılmış pantene boykot diye. Bu sektör nasıl işler bilmiyorum ama az çok da olsa pantenin sorumlu kişileri bunun bilincinde olmalıydı. Özellikle kadına şiddet olaylarının çok sık yaşandığı şu dönemlerde. Onur ödülü hak edecek pek çok insan var ki ödül bence önemsiz burada yapılan kadına saygısızlık. Üstelik o kadar genç kadın yıldızlarımız Panten'i temsil ederken. Pantene'in yaptığı açıklamayı da görsellere ekledim. Sizce haklı yanları var mı?
    thetalentedmrripley
    Pantene'in açıklaması gayet makul. Ama bunun samimi ve inandırıcı olması için bu saçmalığa sebep olan Altın Kelebek sponsorluğundan çekildiğini açıklayabilir.
     rafadanlop
     Saçma sapan ödüller verildi gerçekten bu sene. Boykot edilmesi çok doğru bir Karar.
      kalpci
      Arada birde olsa güzel şeyler oluyor. Yaşam Boyu Onur Ödülü verilecek en son kişi İ.Tatlıses'tir
       wanderlust_r
       Çogiiiiii . Ba yıl dımmmmm
        trueliving
        cok iyi harbiden bravoo, pantene kullanan birisi olarak yakıştıramadım ve boykotuda çok haklı buluuyorum. Saygılarımı sunarım efendim 😊 sanki konuşma yapıyorum
         marvelhulk
         oohhh cok sert ama çok güzel sevdim bu yazıyı pantene bakalım ne yazacak
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.