25
28.10.2020
Pandemi Size Bi Şey Kattı mı? Neler Kattı?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   denizyildizz
   Herkes kendi iç dünyama çekildim,kendimi tanıma fırsatı buldum yok yogaya başladım işte yok sanat terapisine başladım gibi şeyler söylüyor.bana açıkçası sadece sağlığın ne kadar önemli olduğunu öğretti ve sağlık konusundan bi ayrım olmadan eşit olduğumuzu.hayatı dolu ve anı yaşamam gerektiğini anladım.bi de bolca netflix dizi,filmleri kattı.
    benita
    Katmadı
     tsukyomi
     Eve kapanınca sıkıntıdan önce Mezdekeliğe gönül vermiştim. Sonuç bel incinmesi. Sonra Kazachok'a merak saldım, dedim Sovyet vatanda lazım olur, onda da dizim kayıyordu. Bol bol Voltaren kattı bana, başka da bir şey kattığı yok.
      lorenzovonmatterhorn
      anksiyete,panik bozukluk şu an levelim bipolar. bir sonraki bölüme geçmek için sabırsızlanıyorum.
       amakafamiznasiguzel1
       4 ayda sadece 1 kere dışarı çıkabilme gücü
        cansevim
        1- evden çalışma kulağa hoş geldiği kadar verimli değildir 2- hazıra dağ dayanmaz 3- göbek bir anda nasıl ortaya çıkar 4- türk tv kanallarındaki tüm içerikler bok gibi 5- uzun saç ve sakal bana yakışmıyor 6- tüm yumurtaları aynı sepete koyma(farklı yatırımlar ve/veya gelir kaynakları oluştur) 7- düşenin dostu olmaz(devlet kredi saplar, dost telefon açmaz) 8- bir elin verdiğini diğer el görmeyecek sözü kökten yanlış. bir iyilik yapıyorsan bağıra bağıra anlat, göster
         ladydisko
         yeni yemekler tatlılar yapmayı öğrendim ve iki kilo kattı
          cinayetvaraga
          güzel şeyler de olmadı değil.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.