Pandemi İle Birlikte Hayatımıza Girmiş En Güzel Alışkanlık
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Pandemi sağ olsun artık değerli aile büyüklerimiz bizi ve çocuklarımızı şapur şupur öpemiyor. Misafirlikte hoş geldin faslında ayrı, hoşça kal faslında ayrı öpüştüğümüz günler geride kaldı. Peki, sence pandemi ile birlikte edindiğimiz en güzel alışkanlık ne?
    damladamlo
    Şapır şupur öpüşmemek tabii ki. Yanaklarımız aşınıyodu öpüşmekten
     ilsasilem
     Vıcık vıcık tikilerin balım, bebeğim, canım öpüşüp koklaşmalarının son bulması ve sosyal mesafe. Mesafenin her türlüsü iyidir, yalnız sosyal olanı değil
      sevimnaz
      Sarılıp öpüşmeyi bıraktık bu çok iyi oldu.
       sozdedegilgozde
       Yoga yapmakk. Yaşasın esnek ve ağrısız bedenler :) Yaşasın sağlıklı ruhlar :)
        benita
        Marketten aldığım ürünleri temizledikten sonra kullanmak. Öncesinde direk buzdolabına kaldırıyordum ama muhtemelen pandemiden sonra da bunu uygulamaya devam ederim
         detokssuyu
         Mevsimsel griplerin, influenzaların kol gezdiği zaman dilimlerinde maske takarım ben artık. Hatta durumu abartır toplu taşımada da maske kullanmaya devam ederim. Maske kullanırken hiçbir hastalık ve kötü kokunun bana yaklaşamayacağını düşünüyorum.
          sedefartuny
          Telefonumu dezenfekte etmek. Fondöten kalıntılarından kurtuldu telefonum. Pandemiden önce uzmanların zaman zaman telefonlarınızı dezenfekte edin uyarısını dikkate almıyordum. Artık düzenli olarak telefonumu siliyorum. Görüntü kalitem arttı resmen.
           allf0rmia
           güne erken başlayıp kahvaltı ve spor yapmaya başlamak. bundan öncesinde pek de sosyal hayatım olmasa da hiçbirini yapmazdım..daha ne olsun :')
            istanbulbeyefendisi
            Sevmediğin bir arkadaş buluşalım diyince 'oğlum pandemi var lan' diyebilmek. Bahane bulmak için yalan söylemeye gerek kalmaması.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.