Pandemi Döneminde Sizi Çileden Çıkartan Olaylar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Gün geçmiyor ki ülkemizde garip bir olay olmayagörsün. Korona virüs vakalarının artması sebebiyle bütün hafta sonu evlerinde bulunan bizler bu kadar dikkat ederken yaşanan olayları gördükçe evde sinirden stresten tırnaklarımı yiyorum. Yani pandemi başından beri düğünler, akraba ziyaretleri, cadılar bayramı partileri... Neler neler gördük. Bu başlık altında herkese beraber bir nefret kusalım. Benim herhalde olaylara tahammülüm kalmadı ki bugünkü gördüğüm bir haber sonucunda sinir krizi geçirdim artık. Olay şu, Trabzon'da üfürükçü bir ablamız tam 136 kişiye virüs bulaştırıyor. Modern tıp bu kadar gelişmişken hala iyileşmek için üfürükçüye falan giden kaldı mı ya... Olayı da şu şekilde tespit ediyorlar. 80 yaşında kör ve yatalak bir amca hastaneye kaldırılıyor. Kimseyle bir teması yok evden çıkamıyor adam covid testi pozitif. Meğerse adamı iyileştirmek için köye üfürükçü bir teyze çağırılıyor. Teyze de hazır gitmişim benim nefesi kuvvetli diye herhalde 120 kişiye bol virüslü bol şifalı nefesini üflüyor. Onların da temas ettiği kişilerle birlikte pozitif vaka sayısı 136 oluyor. Yani inanılmaz bir olay... Gerçekten hafta sonu evden çıkamamış, bütün sosyal hayatımın ellerimden kayıp gittiği bu dönemde artık psikolojimi sağlam tutmak konusunda gerçekten çok zorlanıyorum.
    amakafamiznasiguzel1
    maske ve gözlüğü birlikte kullanmak zorunda kalmak.
     siradan_birisi
     Aşıya nanoçip diyen andavallar Maske takmanın şirk olduğunu söyleyenler Yükselişe geçen tiktok parazitleri 2020 den çıkana madalya takalım eehhh diyen Twitter andavalları
      cinayetvaraga
      Gün yapanlar Maskeyi koluna takanlar Markette mesafe olayını ciddiye almayanlar Ekmeğe eldivensiz dokunanlar Markette eldivensiz çalışanlar Hükümet!
       _lara_
       İstanbul Belediye zabıtalarının birbirine girmesi. Zabıtalardan biri diğerine yumruk atio. Hani Sosyal mesafe? Sonra yok efendim bu millet niye sosyal mesafeye uymuyor?! Parti liderlerinin gezi proglamlarından bahsetmiyorum bile. Sonra Millet niye evinde oturmuo?! Devlet millete örnek olsun önce.
        ladydisko
        maskeye burnunu dahil etmeyenler
         absurdizm
         Ne kadar inkar etsemde aile evi.
          benita
          “Bana bir şey olmaz”cılar
           buse01
           Annemle ufak tartışmalarımız olduğunda sinirlenip evden dışarı çıkamamak... Kısıtlama....
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.