Özür Dilememiz Gereken Sanatçılar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Dünya ile paylaşmamız gereken sanatçılarımız olduğunu düşünüyorum. Ancak bir çoğunu piyasa ve magazine kurban veriyoruz. Yeşilçam sanatçıları ile sınırlandırıyoruz bu durumu ama bence piyasanın genelinde böyle bir durum söz konusu. Değerli seslerin, oyuncuların farkedilmesi için evsiz kalmaları, ekonomilerinin dibi görmesi gerekmiyor. Mesela Koray Candemir'in hep çok iyi bir ses olduğunu düşünürüm, magazin gündeminde görmediğimiz için unutuyor ya da değerli görmüyoruz ne yazık ki.
    detokssuyu
    Ceylan Ertem için aynı şeyi düşünüyorum. Tabi değer görmediğini söyleyemem, piyasa kurbanı olduğunu da ancak Dünya ile buluşması gerektiği düşünüyorum. Şahane bir ses, şahane bir tavır. Bayılıyorum kendisine.
     busrawashere
     niye özür dileyeyim dilesem duyacak mı
      sedefartuny
      Münir Özkul'a ve ailesine çok haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Adam hasta yatağında iken sürekli ölüm haberleri servis edilmişti. Ailesi için ne kadar acı ve travmatik olduğunu bir düşünmenizi istiyorum.
       utumasasiilekayanadam
       Çokta s.kimde, onlar gelsin benden özür dilesin. Daha dünya çapında ne ses sanatçımız var ne sinema filmimiz.
        okadin
        Her sanatçıyı sonsuza kadar sevemeyiz, destekleyemeyiz, hepsine saygım sonsuz ancak biz ne yapabiliriz ki? Umuyorum her bir güzide sanatçımız hakettikleri yere gelir. Biz sadece ve sadece bununla gururlanabiliriz.
         ozlmli
         neden özür diliyoruz ki
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.