Özümüzü Kabullenememek, Farklı ve Başka Biri Olma Arzusu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   buse01
   Kendi özünden sıyrılıp başka biri gibi davranmanın, gerçek değişimle alakası yoktur son derece sahtedir, ben mesela kendim olmasam kesinlikle mutlu olmam, mutluluğu özünden sıyrılıp başka biri gibi davranarak arıyorsa bu boşa bir arayıştır, zaman kaybıdır eğer kendinde eksiklik görüyorsa bu zamanı kendini geliştirebilmek için kullanabilir bu eksikliği geliştirmek için çabalamasını da başkası için değil sadece kendi için yapması gerekir.
    strangestar
    Bu insanlar tarafından kabullenmek isteğinden gelen bir durumdur.İnsanların kabullenmemesi yüzünden her eleştiriyi uygulamaya çalışmasından kaynaklı
     gizemino
     Bence hayattaki herkesin yaşayabileceği bir durum. İnsanlar her zaman kendince daha iyi gördüğü insanların yerinde olmak isteyebilir.
      cemree_
      Özümüzü ne kadar kabullenemesek veya beğenmesek de değiştiremeyiz ki
       a.l.p.o.l.l.o.n
       Ben kendimden mutluyum ama çevremde öyle olmayanları görüyorum ve sadece onlar için üzülebliyorum. Bunlar genelde özgüven sorunu fazlaca yaşayan,kişilik bozukluğu yaşayan veya güç arzusunda bulunan insanlarda bulunuyor
        bisosyolog
        Herhalde her insan hissediyordur bu durumu ya. Kendimizden memnun olmuyoruz sevmiyoruz daha iyisi olmak istiyoruz. Bunu yapamazken de daha çok elimize gözümüze bulaştırıyoruz.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.