Özgüveninizi Yerle Bir Eden Durumlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ozlmli
   Bir iş görüşmesine gidersin ya da herhangi bir mülakata, donanımlı olduğunu bilmene rağmen karşındaki kişinin fütursuzca konuşmaları, tabiri caizse sizi itin gtne sokması başlıca sebepler arasında yer alabilir. Acımasızca konuşmak kimseyi yüceltmez lakin karşındakinin duygularını, özgüvenini bir süre sonra zayıflatabilir.
    obiyagmur
    Bi ortama girersin otobüs vs. Orda amcalar, nineler sana ters ters bakar ya tüm yol boyunca o zaman oluyo bu durum djdjdjdh (sanki ayı oynatıyoz bakıyolar sjdjdjd)
     efenizz_
     Okulda hani hoca tahtaya bi soru yazar sende böyle bildiğini sanırsın hocam nolur ben nolur ben yapayım dersin hocada kaldırır seni sonra yanlış yaparsın soruyu.. (hocanın ve tüm sınıfın "wtf?" bakışları ile tüm özgüven yerler dee)
      mevsimlerdensnbahar61
      Sinirlerim bazen onu yerle bir ediyorlar özgüvenim ise o kadar sınandımki kolay kolay yerle bir olmuyor artık
       asheloz_shela6208
       Sanırım fizik sorularında kolayları çözebilip orta seviyedeki sorulara geçince bi şey yapamamam ^_^
        onur-onal
        İlkokuldayken sınıf hocamız, bir bayramımsı bir şey için şiir okuyacak kişiyi seçecekti ve benim sesimi de hoca çok severdi. Hatta 'Kenan Işık'ım!' derdi bana -halbuki köpek düdüğü gibi sesim vardı- ve tahtaya kalkanlardan birisi bendim. Ankara şivesinin verdiği lanet şeylerden birisine yenildim ve 'Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan' mısrasınının 'kalkar' kısmını 'Galğar' diye okudum. Tüm sınıf güldü. Hoca bile kıkırdadı. O gün öz güvenimi mahvettiler ama sayfalarca şiir yazmaktan vazgeçmedim. Defterler bitirdim. Artık gemi değil, başka bir şey 'Galğar' size umarım. Kenan Işık'ın soyadı ile gözünüz yanmaya inşallah.
         ozcan-atalay
         Bir şey sorduğumda babamın cevap vermemesi
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.