Özge Özpirinçci Çok Güzel Bir Kadın ve Çok Başarılı Bir Oyuncu Değil mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Bana özge özpirinçci yeterince değer görmüyormuş gibi geliyor. oynadığı rollerde oldukça başarılı ve kendisi oldukça güzel. Salih Bademci ile çektiği sevişme sahnesinde de baya bir övmüş kendisini salih. Yeni dizisindeki sahneyi özge özpirinçci ile çekmesi onun için şansmış öyle diyor: "Kolay değildi. Senaryoyu görüp okuduğumda 'Nasıl yapacağız' dedim. Özge gibi bir partner, benim bu işte en büyük şansımdı. Bütün sahneleri gerçekten bir oyunmuşçasına çektik. Ama Özge de sete üç aylık hamile geldi. Fiziksel olarak dikkat etmemiz gereken şeyler de vardı. Ama o hamilelik bir yandan da uğurdu. Bu benim 'challenge'ım (mücadele) aynı zamanda sanırım." Yani hamile haliyle o sahneleri çekmiş. Gerçekten çok zor ama yapmış. Hiçbir zaman hak ettiği değeri bulamayacak olması beni üzüyor açıkçası. Genellikle oldukça sade ve tatlı bir yaşam sürdüğü için farkında değiliz fakat yeni projesi de inanılmaz tutacak gibi bana kalırsa. Erkekler sanırım özge'yi pek beğenmiyor olabilir😔 İlk ve son dizisi de oldukça cesur sahneler içeriyor. Oyunculuğunun hakkını veriyor özge. Başarılar kızım!
    fuzbing
    Güzel olmasına güzel kız ama çok denemez. Ama gerçekten güzel bi oyunculuğu var, biraz da araştırıldığında karakteride güzel biri. sanırım hamile kalmıştı ve evleniyordu değil mi ?
     miller
     3 aylık hamileyken sevişme sahnesi çekmiş valla bravo, gerçi 3 ay sorun değildir diye tahmin ediyorum👏
      cinayetvaraga
      Bu ülkede ne kadim yetenekler var değer görmüyor da, özge mi görecek? Dizi oyunculuğuyla kimse bir yere gelemez, ancak ceplerini doldururlar. fazlasını da beklemeye gerek yok. bizdeki dizi produksiyonları daha yeni yeni nitelikli olmaya başladı. yakın zamanda farkını görecez bakalım.
       gizemino
       Oyle bence de ama ben yeterince sevildiğini düşünüyorum da yaptığı her is tutuyor gayet
        silmarillion
        Bence öyle, tam bir aktris!
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.