Özel Sektör Çalışanlarının Kamu Personelinden Daha Donanımlı Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Yıllardır kamuda yöneticilik yapan ve fikirlerine çok güvendiğim bir abimin tezidir. Şartların zor olmasından belki de işini kaybetme korkusundan dolayı özel sektör çalışanlarının kendilerini geliştirmeye daha açık olduğu, statik olmadığını söyler. Sizlerin bu konudaki fikirlerini öğrenmek isterim efendim.
    sedefartuny
    İş kaybetme korkusundan dolayı daha çok çalışma, deyim yerindeyse kendini pazarlama çabası özel sektörde daha belirgin tabi ama bu kamu çalışmıyor algısından da kurtulmak lazım.
     peripedia
     Kamu çalışanları genelde bir işe kanalize olup o işle ilgilenirken özel sektörde durum ne kadar multi fonksiyonel o kadar iyiye dönüyor. Özel sektör çalışanı kendini her alanda yetiştirmek durumunda kalabiliyor.
      emrewhoisyellow
      Tamamen sektörden sektöre değişebilecek bir istatistik bence bu çok uzun konuşurum bu konu ile alakalı ama yazamam işim gücüm var özel sektör çalışanıyım çünkü
       detokssuyu
       Donanımdan mıdır bilmiyorum ama işlerini daha iyi yaptıkları kesin. Çok ciddi denetleme mekanizması işliyor özel sektörde çünkü. Kamuda böyle bir denetleme ayağı yok bildiğim kadarıyla.
        mertiniz
        Bu tercihle alakalı da sanki. Özel sektördekilerin de kendini geliştirmeye kapalı olanı var ya da kamuda çalışıp donanımına donanım katan da
         busrawashere
         arkasında kapı gibi kovulma hissi var
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.