Ozan Güven'in Suçlu Olma İhtimali
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   Ozan Güven'in sevgilisi olan Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddia edilmişti. Sözcü gazetesindeki haberde değişik ayrıntılar var. Deniz Bulutsuz'un ifadesinde geçiyor: "Sonra beni yatağa yatırarak üzerime oturarak sert bir tokat attı. Ardından bana vurmaya devam ederken kendi yüzüne de vuruyordu. 'bak sana bir tane vurdum, kendime yirmi kez vuruyorum" "Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven 12 Haziran’da bir restoranda yemek yedikten sonra arkadaşlarının evine gitti. Sohbet sırasında Deniz Bulutsuz’un eski erkek arkadaşından konu açılınca Ozan Güven iddiaya göre herkesin önünde “Demek ki çok iyi s….” dedi. Bu konuşmadan rahatsız olan Bulutsuz, konuyu kapattı. İkiliyi Ozan Güven’in şoförü ikametgahına bıraktı. Deniz Bulutsuz kendisine söylenen sözlerden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Ozan Güven bir anda bağırarak etraftaki eşyaları kırmaya başladı. Bulutsuz, Güven’in elindeki kırık abajuru almaya çalışırken çenesinden yaralandı." Çok çarpıcı bir sürü iddia var. Daha önce Sıla ve Ahmet Kural arasında da buna benzer bir şey olmuştu. İlk anda kamuoyu ne düşünüyordu hepimiz biliyoruz. Daha sonra biraz işler değişti. Kesin bir kanıt olmadan konuşmak biraz sıkıntılı bu işlerde bana kalırsa ama bu fotoğraf tat kaçırmadı değil... Kaynak:
   https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/ozan-guven-ve-deniz-bulutsuz-kavgasinin-detaylarina-sozcu-ulasti-abajurlu-kavgada-ozan-guvenin-evinden-ciplak-ayakla-kacis/
   https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/ozan-guven-ve-deniz-bulutsuz-kavgasinin-detaylarina-sozcu-ulasti-abajurlu-kavgada-ozan-guvenin-evinden-ciplak-ayakla-kacis/
    raselika
    Şiddetin her türlüsü suçtur. Şiddet uygulayan da kim olursa olsun cezalandırılmalıdır. Böyle olayları gördükçe erkeklerden midem bulanıyor gerçekten.
     ilsasilem
     Twitterda hashtag açılmış Ozan Güven yalnız değildir diye. Hayatımda bu kadar perfect bir hashtag daha görmedim. Evet, Ozan Güven yalnız değildir. Binlerce, on binlerce kadına şiddet uygulayan birey var arkasında, yanında. Şiddeti uygulayıp karalayan da cabası
      mertiniz
      Bu adamda bir şiddet eğilimi var bence. Üstelik henüz hiç savunamadı da kendini. Kesin suçlu
       benita
       Şiddetin her türlüsüne kesinlikle karşıyım ve haklı bir sebebi olamaz. Hakikat zamanla belli olur ve gerçekten yapmışsa umarım cezalandırılır. Sadece canımı sıkan bir nokta var, eski kocası tarafından 9 yerinden bıçaklanan ve adamın serbest kalmasıyla korkan, yarım bıraktığı işi bitirecek diye ağlayan bir kadın vardı, 5 dakika haber yapıldı sadece. Bu konu ise günlerce konuşulacak..
        velevkiozge
        Suçlu olma ihtimali yoktur çünkü suçludur. Şiddet, taciz ve tecavüz olaylarında kadının beyanı esastır. Erkeğinse "beni karalamak için yapıyor" zırvaları hiç değişmez. Kadın seni bitirmeyi aklına koysa biraz sarhoş edip videoya çekmesi yeter bence Ozan Güven
         belizzimaaa
         Maalesef ki cok yuksek. Hatta Deniz’in ifadesi bana Can Manay’i hatirlatti. Cok sacma gelebilir ama insanlarin bazi rollerden etkilendigine inaniyorum.
          arslanbey
          Ozan GÜVEN neden YALNIZ değil bunu anlamıyorum arkadaş. biraz BEKLEYİN bakalım kadın DARP edilmiş. FOTOĞRAFLAR öyle duruyor. arkadaşı OLSAN bile git TELEFONLA konuş desteğini belli et. ne demek bu HASHTAG açıp yalnız değildir demek. kafayı mı YEDİNİZ oğlum siz?
           zimbo
           Bunlar falan artık normalleşme süreciyle normalleşen bir durum olmaya başladı.. Akıl almaz bir hal var artık. kadına şiddet var, neksflikş yasaklanıyor, vatandaşın elinde cebinde kalmadı... ne desek ki!
            marmaris
            Bu hıyardan herşey beklenir,'içkiliydi bilmem ne' muhabbetinden hareketle konuşuyorum...
             mortie
             Kankacılığın bu kadar yüksek olduğu çevresinde bile savunabilen çıkmadıysa medyaya yansıyandan daha büyük boklar yemiş olabilir.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.