Oyuncu Olmak İstiyorsan Yırtık Olmasın Öğüdü
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   melikelio
   Bu artık her ne demekse. Lise ve üniversite dönemlerinde herkesin bir dönem oyunculuk sevdası olmuştur. Benim ki bir ileri adımdı. Bunun hakkında bir kariyer planı yaptığımdan çok peşinden koşturdum. Okuldaki hocalarım bu konuda yetenekli olduğum konusunda beni desteklediler. Ancak girdiğim tiyatro kulübündeki hocanın, oyunculuğun yetenekten çok daha fazla olduğu başlıklı konuşması o dönemde hayallerimi çöpe atmama neden oldu. Ben çekingenmişim de daha yırtık ve cazgır olmam gerekiyormuş bu sektörde. Aksi halde başarılı işlerde kendimi gösteremezmişim. Yetenek elbette önemli ama oyunculuk hamuru farklıymış. Büyüdükçe daha iyi anlıyorum dar görüşlü insanların fikirlerinden etkilenmenin çok yanlış olduğunu. Belki oyuncu olamazdım ama vazgeçme sebebim de bu olmamalıydı.
    mehmet_08
    Atılgan değilsen seni yerler o sektörde BKZ. Arda kural, Mehmet Akif alakurt, Aysun kayacı
     irmak676
     Çok geç olmadıysa deneee :) Her zaman bi şans vermelisin hayata 🍀
      asit
      o cazgır hocaların da köstek değil destek olması gerekiyor aslında.İnsanların hevesini kırmamak gerek hayalleri ve yetenekleri konusunda.
       gizemino
       Üslup konusunda hatalı olabilir ama söylediklerinde pek de haksız değil bence. Dizi film sektörü özellikle şu anda rekabetin çok yoğun olduğu bir sektör. Dişli ve istediğini koparan her şeye atılan bir yapın olması gerekiyor. Diğer türlü sektörde hayatta kalman biraz zor
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.