Oyun Sevenler İçin Kaçmaz Fırsat
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cinayetvaraga
   Arkadaşlar aranızda oyun sevenler hatta tutkun olanlar var biliyorum. O yüzden gözden kaçırmışsınızdır diye buraya da yazmak istedim. Epic Games çıldırdı yine ve her gün ücretsiz oyun veriyor ve verdiği oyunlar da öyle boktan oyunlar değil. Alalım bulunsun da diyebilirsiniz. Benden söylemesi.
    thetalentedmrripley
    Oynamasam da alıyorum. Neden? Çünkü bedava. Neden? Çünkü Kayserililik.
     tsukyomi
     GTA 5, Assassins Creed Syndicate, Civilization VI ve Watch Dogs'u bedavaya almıştım, bugün Alien: Isolation'ı aldım, 20 dakika sonra başka bir oyunu daha cukkalayacağım. Yasama, yürütme, Epic Games bundan sonra.
      nickimdebileolmaz
      Neredeyse bir yıldır haftalık bedava oyun veriyordu, yıl başına kadar her gün ücretsiz oyun vermeye devam edecek
       nykskaos
       Mobil, Xbox, PlayStation vs hiç oyun oynamadım. Teklifleri reddettim. Merak ya da heves de duymadım. Tanıdığım herkes genciyle yaşlısıyla bi tarafından oynuyor. Umarım bi sorunum yoktur normalimdir.
        busrawasheree
        gta zaten büyük bi' velinimetti
         me_out_bye
         Haberim var ama makine yok. En son bozulduğunda bıraktım. O yüzden de uğraşmıyorum. Aslında laptop var oradan girip yapardım ama yani oynamıyorum zaten ne gerek var? Makine alırsam bir ara, daha az sadece izinli günlerimde ve akşamları 1 2 saat oynasammmm desemmmm 🤔 Belkiii... Ama o zaman zaten ne bileyim paramla alırım ya. Öyle işte. 🤷🏻‍♂️ Zaten 1 2 saat sevmem ben. Liseliyken gömülmüştüm. Bir süre oynadım öyle kastım bazı oyunlarda. İçine girince yardırmayı severim o zaman zevki çıkıyor ama o zmnda bünyeye zarar. Saatlerce pc başında hareketsiz oturmak. Yapmıyore artık. Bıraktım. Yatıyorum uzanıyorum miss gibi. Hareket ediyorum falan. Zaten az bir kendine ait vaktin var pff.. Skym yetişkin hayatını. 😒
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.