27
21.12.2020
Oyun Sevenler İçin Kaçmaz Fırsat
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   cinayetvaraga
   Arkadaşlar aranızda oyun sevenler hatta tutkun olanlar var biliyorum. O yüzden gözden kaçırmışsınızdır diye buraya da yazmak istedim. Epic Games çıldırdı yine ve her gün ücretsiz oyun veriyor ve verdiği oyunlar da öyle boktan oyunlar değil. Alalım bulunsun da diyebilirsiniz. Benden söylemesi.
    nickimdebileolmaz
    Neredeyse bir yıldır haftalık bedava oyun veriyordu, yıl başına kadar her gün ücretsiz oyun vermeye devam edecek
     me_out_bye
     Haberim var ama makine yok. En son bozulduğunda bıraktım. O yüzden de uğraşmıyorum. Aslında laptop var oradan girip yapardım ama yani oynamıyorum zaten ne gerek var? Makine alırsam bir ara, daha az sadece izinli günlerimde ve akşamları 1 2 saat oynasammmm desemmmm 🤔 Belkiii... Ama o zaman zaten ne bileyim paramla alırım ya. Öyle işte. 🤷🏻‍♂️ Zaten 1 2 saat sevmem ben. Liseliyken gömülmüştüm. Bir süre oynadım öyle kastım bazı oyunlarda. İçine girince yardırmayı severim o zaman zevki çıkıyor ama o zmnda bünyeye zarar. Saatlerce pc başında hareketsiz oturmak. Yapmıyore artık. Bıraktım. Yatıyorum uzanıyorum miss gibi. Hareket ediyorum falan. Zaten az bir kendine ait vaktin var pff.. Skym yetişkin hayatını. 😒
      busrawasheree
      gta zaten büyük bi' velinimetti
       tsukyomi
       GTA 5, Assassins Creed Syndicate, Civilization VI ve Watch Dogs'u bedavaya almıştım, bugün Alien: Isolation'ı aldım, 20 dakika sonra başka bir oyunu daha cukkalayacağım. Yasama, yürütme, Epic Games bundan sonra.
        thetalentedmrripley
        Oynamasam da alıyorum. Neden? Çünkü bedava. Neden? Çünkü Kayserililik.
         nykskaos
         Mobil, Xbox, PlayStation vs hiç oyun oynamadım. Teklifleri reddettim. Merak ya da heves de duymadım. Tanıdığım herkes genciyle yaşlısıyla bi tarafından oynuyor. Umarım bi sorunum yoktur normalimdir.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.