Oyun Bağımlısı Biriyle Evlenmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bay_tonymontana
   Bakın bulduysanız böyle birini aday falan varsa hiç düşünmeden evlenebilirsiniz. ne o öyle çocuk gibi deseniz de belki evlilikte yaşam enerjinizi 2 katına çıkaracak kişilerdir bunlar. Oyun oynamayı sevmeseniz bile oturup onu izleyin sadece derim.
    meyvesebze
    Eski erkek arkadaşımdan kaynaklı böyle düşünüyor olabilirim.Genelleme yapmıyorum ama oyun bağımlısıysa vasıfsızdır,beceriksizdir..Bi işin ucundan tutamadıgı ve karakteri oturmadıgı için bunlara sarıyordur..Kendisi tamda böyle 6 ayda bir işten cıkartılan,yada 35 yaşındaki arkadaşlarıyla çocuk gibi tripleşen biriydi...
     montana_
     Benim için zevktir. Birlikte oyun oynarız.
      sairsel
      Herhangi bir bağımlılığı olan birisiyle evlenmeyin. İlla bağımlı olacaksa size bağımlı olsun. Bir eş için ikinci plana itilmek kadar kötü birşey yoktur.
       blondewitch
       Oyun oynamayı seven bir insanla ev paylaşmaktan keyif duyarım. Ben de seviyorum çünkü. Ama bağımlılık çok iddialı bir kelime. Herhangi bir bağımlı insanla hayatı paylaşmayı tercih etmem.
        eksi_pirasa
        başta beraber oyun oynarız diye düşünseniz de karşınızdaki insan bağımlı. 7/24 oynayabilir elinde olsa. başta dediğim gibi eğlenceli gelse de bir yerden sonra sizden daha önemli bir hale gelecek oyun oynamak karşınızdaki için. türü ne olursun bağımlılık ilişkiyi bitiren bir şey
         tsukyomi
         İki taraf da oyun keşi. Bu konudaki tek kavgamız pc vs konsol. Ben pc'ciyim, o konsolcu. Beraber oynadığımızda mazeret oluyor yenilgiye gerçi 😁 Güzel de intikam aldırır. Takım olarak oynuyoruzdur, çok iyi gidiyoruzdur, kazanmaya ramak kala aaa friendly fire, gezinsin evde sonra esir düşmüş Sovyet öfkesiyle. Allah'ın takdiri ayıcık, yapacak bir şey yok :')
          fairytale-
          Eşlik ederim .)))
           thesonofodin
           Bu film izleme, kitap okuma ya da sevdiğin spor dalında desteklediğin takımı, kişiyi takip etme derecesindeyse gayet güzel ve eğlenceli olabilir. Evde bir ps düşünün işte ikiniz de days gone oyununa yeni başlamışsınız. Sonra tatlı üstü kapalı spoilerlar veriyorsunuz birbirinize ya da " aaa sen hâlâ o bölümü geçemedin mi " şakaları bunun bir zararı yok. Ancak bu asalak gibi vizyonsuzca saatlerce pubg oynama seviyesinde bir bağımlılıksa sorun teşkil edebilir.
            hijibot
            NICER
             yagmur_ults
             Daha cok erkek arkadasi vardir ve erkeklerle zaman gecirir :)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.