Öyle Olması Gerektiğini Biliyoruz Ama Sahiden Her Gördüğümüz Haksızlığa Ses Ediyor muyuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Nereden çıktı derseniz Sedat Peker. Videolarında sürekli "Siz her gördüğünüzü söylüyor musunuz? Her gördüğünüze ses ediyor musunuz?" diyor. Neden bu zamana kadar sessiz kaldın, madem bu denli haksızlık, hukuksuzluk vardı da vakti zamanında neden sesini çıkarmadın diyor insanlar çünkü. O da haklı olarak izleyicisine bu soruyu yöneltiyor (Bu konu özelinde bir haklılığı var onun dışında elbette burada bir mafya babasını güzellemeyeceğim) Velhasıl bizler her gördüğümüz haksızlığa ses ediyor muyuz gerçekten. Etmeliyiz hepimiz onu biliyoruz ama bunu ne kadar yapıyoruz ya da yapabiliyor muyuz?
    eliymalik
    biz de haksızlık yaptığımız için ses etmiyoruz. bazen işimize de geliyor bu durum. ve her şeye ses çıkarmak mümkün değil, bazı şeylerin öyle olması gerekiyor. dünya sandığınız gibi güllük gülistanlık değil. herkes görüyor o yanlışı ama kimse ses çıkarmıyor, çıkaran doğrucu davutlar da yaptıkları "koca yüreki" erdemli davraşının bedelini bir şekilde ödüyorlar.
     eflayilmaz
     Tabii ki edemiyoruz ya bazen o insanla kavga etmek istemiyoruz bazen cekiniyoruz tipinden duruşundan bize yapabileceği şeylerden ama güçlü olmak ve verebildigimiz yerde tepkimizi vermek zorundayız tabii ki
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.