Oylama Sonuçları Dio'nun Vasatları ve Olmazsa Olmazları Sıralı Tam Liste
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   isirgan_otu
   listede adı olanlar qiymətli ısırgan otu😅 thealentedripley sofia honneybabe gamze-canc kafatamircisi ulanayça gülfem-kaya buse01 illegal bro thenos vasatlar listesi ısırgan otu 😅 önemli not: Burada yaptıgım ofansif mizahı anlamaya iq su yetersiz olan arkadaşlar için görsel bıraktım 0-3 yaş arası beyin gelişimi oyunu alsınlar oynasınlar gelişim masrafları tarafimdan karşılanacaktır 😅 bu arkadaşlar o kadar beyinsiz ki osuruktan nem kapıyorlar herseyin altında bişey arıyorlar tekrar söylüyorum bakın iyi dinleyin vasatlar kafanıza çivi gibi çakıcam sizin ironi ve ofansif mizahı beni eleştirmeden önce gidin kendinizi geliştirin 😅😂
    moon_night
    olmazsa olmazlar listesinde dio'yu ayakta tutan kullanıcıların olmaması rezaleti
     slmbnarda
     ofansif mizaj adı altında hakaret ediyorsun sen amq. bana gelip top diyince bu mizah mi oluyo? ofansif adı altında hakaret ediyorsun hiç düşünmüyor musun bu kadar insan bana neden tepkili diye?
      agac-ceviz
      Ooo hoş geldin garavel şimdi eminim sensin aferim sana ama iyi gizlenemedin ha bu arada o olmasanda onun benzeri olman bile yeter
       mrsnl33
       Bende sana bunları hediye ediyim,okulda okursun
        gregory_
        https://www.youtube.com/watch?v=_J9NpHKrKMw
        https://www.youtube.com/watch?v=_J9NpHKrKMw
         tsukyomi
         Şimdi bir şeyi açığa kavuşturalım. Ofansif/kara mizah örnekleri eklerdeki gibidir. Yani kalkıp ''sen vasatsın len mq, sen beyinsizsin ağağağ'' demekle ofansif mizah olmuyor. Ne mi oluyor? Ergenlik :) Listene gelince, Isırgan olarak bir aydır buradasın, gözlem ve itibar edilebilecek bir sonuç için daha uzun bir süre gerekir, bunu bilmen gerekirdi Enişten olarak.. Bu yüzden ergen diyoruz sana, senin iq aşağıya doğru yükseliyor çünkü. Yani yazdıkların böyle gösteriyor.
          abdes_terligi
          sus be aq garaveli, senin yaptığın mizah değil ağzından sıçıyorsun. Mizahın komik olması gerekir. Senin yaptığın "mizah"a baktıkça sikimi iki taşın arasında ezesim geliyor.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.