Otelde Başınıza Gelen Saçma Sapan Bir Olay
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yagmurals
   ilk kez gittiğimiz butik bir aile oteli vardı. bahçesinde kediler köpekler, rüya gibi ortam. gecenin bir yarısı sıcaktan pencere açık uyuyordum klima çarpıyor diye. iki tane canavar gibi kedi ede ede pencereden içeriye düştü ve kavgaya devam ediyorlar orada😂 ben bağırdıkça onlar daha çok bağırıyor. içeride ben ve iki kedi bağıra bağıra tüm oteli uyandırdık. herkes merak içinde kapısına çıkmış iyi misin diye gelenler oldu ertesi gün. garip ama komik bir anıydı.
    disi.ejderya
    Otele giriş yaptıktan sonra biraz bara inip içtik. Ben en son resepsiyonda duran çocuğa sarkiyordum ama kafam nasil güzel jfjfj ertesi günü utançtan yüzüne bakamamıştım
     me_out_bye
     Askerde izinde iken bir otelde kaldım bir iki günlüğüne tek odaya çıkmadan önce adam battaniye istermisin dedi. Yok dedim gulduk gectik. Pek dikkat etmemiştim. Meğer başka bir şeymiş heralde. Tam emin olmamakla beraber halen... Sanırım o yüzden demiş. Vay arkadaş. Slang dili. Hataydaydı bu olay.
      mrlawyerkk
      O hiçbir işe yaramayan kurutma makinelerini bozarım genelde. Bir kere de mini bar dolabının kapağını düşürmüştüm. Genelde böyle olaylarla muhatap oluyorum ben.
       merilolika
       düğünden sonra tatile gitmiştik ertesi gün öyle bi uyumuşuz ki gündüz kahvaltı getirmişler duymadık telefonla aramışlar açmıyoruz kapıyı tıklıyolar yumrukluyolar neler neler bütün otel ayakta öldük sanmışlar en son kapıyı yedek anahtarla açıp girdiler ancak öyle kalktık adama su falan verdik sakinleşsin diye ilk defa böyle bişe yaşamışlar otel sahibi çok korkmuş 🤣
        yabadabadu
        işim gereği kaldığım otel sayısını bilmeyecek kadar çok otelde kaldım. hiç başıma saçma sapan bir olay gelmedi.
         tsukyomi
         Görseldeki mini bar Novosibirsk'te gittiğimiz otele aittir. Evet bazı otellerin minibarlarından prezerLatif çıkıyor. Eh, bizim için gerekli değil tabi, zira şahsım bu konuda ilacın gücüne inanıyor. Ama prezerLatifin toka olarak kullanışlı olduğunu bilirim, yani bilirdim. Topladım bununla saçımı, indik restorana. Ama herkes elitlikten, kibarlıktan kırılıyor. Tiksine tiksine menüye daldık, garson bir şeyler tavsiye ediyor falan. Çat diye bir ses geldi hafif, benim ''toka'' koptu, saçlar kızıl bayrak misali aşağı indi :( Fakat toka resmen yapıştı saça, ayıramıyorum. Benim her şeyi gören Sovyet ayım dışındaki çoğu kişi fark etmiştir. Neyse gülmemek için dudaklarını yiye yiye gitti, bu diyor ki ''iyisin devuşka? Midan mı bulanıyır?'' Midam nasıl bulanabilir krasavchik, bünyede microgynon, saçta prezerLatif, %99.9 imkansız yani.. En sonunda saçların arasına saklayıp topladım. Gelen yemekleri de bir güzel yiyip alnım ak, başım dick şekilde çıktık odaya. Yapışan kaputu da birkaç tutamla birlikte kesip attım ve dasvidaniya cyka dedim kaputa. Sonuç; XXL prezerLatifler haricindekiler toka olarak kullanılmaz. Sonuç 2; Sen iflah olmaz bir davarsın. Sonuç 3; Utanman da yok, doğru yoldasın aferin.
          asit
          14-15 yaşlarında belediye kulübünde top oynarken Nevşehir'e grup maçlarına gitmiştik. O zamanın lüks sayılabilecek bir oteliydi. Odalarda iki kişi kalıyorduk. Ben ve benden biraz daha salak olan arkadaşımla gizli kaçak sigara içeceğimiz sırada, tavandaki duman sensörünü gizli kamera sanıp sökmüştük.
           absurdizm
           otel görevlisiyle küçük çaplı bir aşk yaşadım
            eo110
            Sabaha kadar aşırı alkol alıp Ankara'da kaldığım oteli bulamamıştım.Bir taksiye binip oteli bulurum niyetiyle 2 saat boyunca dolandım durdum.Neyse ki taksici 2 saati kitledikten sonra insafa gelip aldığı yerde indirdi. Az bi toparlayıp kafamı kaldırdığımda otelin önünde oturduğumu farkettim. Böyle saçma bir anı işte
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.