Ortamı Koşarak Terk Etmenize Sebep Olan Muhabbetler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Benim için her türlü feminizm eleştirisidir. "Ben de feministim ama kadın da şunu yapacak ya da yapmayacak" ile başlayan zırvalardır. Kadın erkek eşitliğine zerre inanmadığı taktirde o role bürünen ve amalara sığınarak fikirlerini dikte etmeye çalışan insan topluluğunun dahil olduğu muhabbetlerdir. Bununla birlikte herkesin sorunlarından bahsettiği, hayata ve ortamdaki kimseye zerre katkısı olmayan muhabbetler bu isteği uyandırıyor. Yapabileceğim bir şey olsa dinlerim belki çözüm önerileri de getirim ama senin kız ya da erkek arkadaşının beyninin içine girip bir şeyleri değiştiremem ki güzel arkadaşım. Ezcümle bu gibi muhabbetlerden gerçekten azami hızımla uzaklaşıyor ve herkeslere de bu davranışı tavsiye ediyorum.
    odamdakimelek
    “Seks” hiç sevmem öyle konuları
     asit
     dini-nasihat boyutundaki muhabbetler, araba ve siyaset muhabbetleri
      thetalentedmrripley
      Kendini öve öve bitiremeyenlerin muhabbeti
       handeyakar07official
       Hıyarla münasebet yaşayan genç kızlarla ilgili hikayeler
        cinayetvaraga
        "allah der ki..." ile bir muhabbet başlıyorsa vasıfsızlık basacaktır orayı... voltamı alırım. yeteri kadar dinledik yıllardır bu martavalları.
         buse01
         ''Kanka benden hoşlanıyor di mi ama sen de gördün nasıl yanımdan geçti hadi o sahneyi tekrarlayalım sen ben ol karşıdan geç bi..'' Ömrüm tükeniyor böyle şeylerden ya çocuk bi baksın 100 defa nasıl baktığın canlandırıyoruz, sonra 10 saat onla ilgili konuşuyoruz bunalıyorum ya
          tsukyomi
          Aklı yok fikri var tipi insanların ve sevgi pıtırcıklarının açtığı tüm muhabbetler, konu fark etmeksizin. O ortamı terk etme hızıma Mig-25'ler yetişemiyor.
           vsjvsjvsjv000
           Nasihat tarzı muhabbetler, anında topuklarım. Bir tamam, iki tamam, üçüncüde yokumdur.
            nykskaos
            Marka, para, dedikodu, nazar ( batıl inançlar silsilesi) , milliyetçi, dinci sohbetler, haddi olmayan meraklar ve sorular, kendi hakkımda karar ve yargıda bulunmaya kalkmaları, ahlâk satmaca ve başkalarının hayatlarının gereksiz ayrıntıları.
             mrs_furby
             Çomar çomar konuşulan ortamda duramam.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.