Onur Alp Eker
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   Ankara Pursaklar'da dedesi ile birlikte kaçan kurbanlığı yakalamaya çalışan Onur Alp Eker ormanlık alanda kaybolmuş. Uzun arama sonucu cansız bedenine ulaşılmış. 20 yaşında tıp öğrencisi olan Onur Alp Eker 'in ölüm sebebi bilinmiyor. Tanımıyorum ama böyle durumlardan çok etkileniyorum. Kafamda bir sürü soru... Allah ailesine sabır versin, mekanı cennet olsun.
    disi.ejderya
    🖤 Olum haberlerinde adeta kalbimi bırakıyorum. (
     me_out_bye
     ☹ Hemde tıp ögrencisi bir temiz çocuk daha gitti. Kaldı geriye magandalar. 😐 Düştü mü acaba?
      patronicee
      Çok üzüldüğüm bir haber. Akşam üzeri haberini duydum, ölü bulunmuş. Yüzüstü dere kenarına düşmüş. Yazık oldu ya, umutluyduk hepimiz. Pırlanta gibi gencecik çocuk. Hepimizin başı sağolsun.
       peripedia
       Çok üzüldüm, annesinden konum falan istemiş sonrasında telefonu kapanmış. Kardeşimin bir arkadaşının sınıf arkadaşı. Ailesi perişan halde imiş. Çok genç, çok küçük, Allah rahmet eylesin.
        furkanbozkurt
        İnşallah başına bi şey gelmemiştir
         detokssuyu
         Az önce beyin kanaması nedeniyle hayatını kaybetmiş olabileceğine dair bir şeyler okudum ama bir tanığın röportajında çok sakin olduğu soranlara kaybolduğuna dair bir şey söylemediği aksine geziyorum dediğini de gördüm. İntihar da olabilir bence.
          zraporu
          Masum bir ölüm hikayesi değilim ben diyor uzaktan. İyice psikopat olduk aq. Bu olayı en iyi en doğru Müge Anlı çözer gibime geliyor..
           abdes_terligi
           çok üzücü, sen git hayatını çalışarak geçir, tıp kazan, tam başındayken rahmetli ol. Allah ailesine sabır versin, başları sağolsun. Ölüm sebebinin bildiğim kadarıyla aşırı sıcaktan dolayı beyin kanaması olduğunu tahmin ediyorlar.
            gulfemkaya
            Ya ben de bu olaylardan asiri etkileniyorum ve tanımadığım insanların arkadaşları falan gibi hissedip ağlıyorum....kisaca buna da cok uzuldum
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.