Onun Hayatında Biri Var ve Ben Ondan Hoşlanıyorum Bunu Biliyor da Söyledim Çünkü. Benle Hala Muhabbeti Kesmedi... ⬇️
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   biri-mb
   Konuşmayalım, bana zarar veriyor, canım sıkılıyor bu duruma diyorum. Tamam diyor ama hala yazıyor. Bu yaptığını karşı taraf yapsa ne yaparsın diyorım. İlişkiyi bitiririm diyor.. Ama çok kafa kız, ruh ikimiz gibi, çok iyi anlaşıyoruz. Şimdi söyleyin sevgili dostlar, fazla varsa biraz akıl verir misiniz?
    sairsel
    Ota boka başlık açma! Al sana akıl, git biraz uzakta takıl!
     cinayetvaraga
     Namına koyup burayı iyice facebooka, twittera çevirdiniz. Memleket nasılsa burası da öyle oldu. Sokayim açacağınız başlıklara.
      voila
      Tahminen boktan aşk hayatın ve melankolik ruh halin için zırt pırt başlık açmayı ne zaman kesersin?
       disi.ejderya
       Sen engelle onu . Seni istediği zaman diğer adamı bırakıp sana ulaşır. Obur turlu yıpratma kendini. Hem ayranim dökülmesin hem totom sevilmesin olmaz.
        eflayilmaz
        Belki o da ileride bir sey olabileceğini veya ilerde hicbir ssyin olmayacağını senin de anlayacağını düşünüyor olabilir. Bence sen de kararlı istesen konuşmazsın. Yazar cevap vermezsin yani
         terliklihayvan
         ejderya’nın dediğinden.
          abdes_terligi
          ikinci plansın kardeşim, hiç bir zaman ikinci plan olma. Bırak git
           hayalperestbirii
           sen bu kızı unut bir kız olarak söylüyorum bir kere sevgilisine yaptıgı büyük saygısızlık senin hoşlandığını bile bile sana yazması hos değil ben yapamam çünkü sevgilime saygısızlık yaptıgımı düşünürüm belli ki ilgin hoşuna gitmiş seni de kaybetmek istemiyor. bence direk engelle bencil bir kızdan bahsediyoruz
            silmarillion
            Hayatında biri varsa ona yazarak kendini küçültürsün sadece, engelle geç, kendine saygın olsun biraz. Ha illa ki kafama koydum benim olacak diyorsan da yazışmayı kes icraate geç sök al onu diğerinin elinden. Ben bu işi bir kere yaptım zamanında 5 sene sürdü ilişkim, çok güzel şeyler yaşadık. Hayatta harekete geçmezsen hayat sana harekete geçer.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.