Online Alışveriş Sepetini Doldurup Kargonun Bedava Olmadığını Görünce Vazgeçmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Çok sık yaşadığım bu durumu sizlerle paylaşmak ve sizinde kargoya para ödemek adlı deneyimlerinizi öğrenmek isterim sevgili dio'cular. Kargonun bedava olması koşulu ile dünyaları alabilir, kargonun bedava olmaması durumunda sepetimi boşaltabilirim.
    mrlawyerkk
    Ödemem tabi. Yıl olmuş 2020 kargo ücreti ne demek? Zaten online alışverişin eski tadı kalmadı rakamlar fiziksel mağaza fiyatlarına yaklaştı birde üzerine kargo olmaz. Kaldı ki işini doğru düzgün yapmayı beceremeyen, kargomun canını çıkaran, beni bir kargonun peşinde koşturan kargo şirketlerine gidecekse bu para hiç ödemem.
     utumasasiilekayanadam
     Bir fakir beyanı
      sedefartuny
      Ben de yaşıyorum o kadar ürün alıp sepeti doldurunca kargo ücreti göze biraz daha büyük ve karşılıksız gözüküyor. Alışverişlerimden vazgeçmemek adına ben kargo bedava olan ürünleri tercih ediyorum.
       rotasizkerim
       ananı avradını tespit gibi tespit sırf bu yüzden her seferinde internet alışverişini iptal ediyorum xD
        detokssuyu
        Kargo parası ödemek dünyanın en saçma şeyi, e-ticaret yapan sitenin sorumluluğu bu durum. Zara gibi opsiyonel kurye teslimatlarında ödeme yapılmalı.
         cansevim
         eşimde de var bu hastalık :D :D 8 lira kargo parası var diye almadığı oluyor neden diyorum ben o paraya bilmem neyi eklerim yiv roşadan bilmem neyi alırım, sen karışma diyor :D kan davası olmuş iyice. allah şifa versin :D
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.