2
21.8.2020
Online Alışveriş Sepetini Doldurup Kargonun Bedava Olmadığını Görünce Vazgeçmek
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   peripedia
   Çok sık yaşadığım bu durumu sizlerle paylaşmak ve sizinde kargoya para ödemek adlı deneyimlerinizi öğrenmek isterim sevgili dio'cular. Kargonun bedava olması koşulu ile dünyaları alabilir, kargonun bedava olmaması durumunda sepetimi boşaltabilirim.
    utumasasiilekayanadam
    Bir fakir beyanı
     cansevim
     eşimde de var bu hastalık :D :D 8 lira kargo parası var diye almadığı oluyor neden diyorum ben o paraya bilmem neyi eklerim yiv roşadan bilmem neyi alırım, sen karışma diyor :D kan davası olmuş iyice. allah şifa versin :D
      detokssuyu
      Kargo parası ödemek dünyanın en saçma şeyi, e-ticaret yapan sitenin sorumluluğu bu durum. Zara gibi opsiyonel kurye teslimatlarında ödeme yapılmalı.
       mrlawyerkk
       Ödemem tabi. Yıl olmuş 2020 kargo ücreti ne demek? Zaten online alışverişin eski tadı kalmadı rakamlar fiziksel mağaza fiyatlarına yaklaştı birde üzerine kargo olmaz. Kaldı ki işini doğru düzgün yapmayı beceremeyen, kargomun canını çıkaran, beni bir kargonun peşinde koşturan kargo şirketlerine gidecekse bu para hiç ödemem.
        rotasizkerim
        ananı avradını tespit gibi tespit sırf bu yüzden her seferinde internet alışverişini iptal ediyorum xD
         sedefartuny
         Ben de yaşıyorum o kadar ürün alıp sepeti doldurunca kargo ücreti göze biraz daha büyük ve karşılıksız gözüküyor. Alışverişlerimden vazgeçmemek adına ben kargo bedava olan ürünleri tercih ediyorum.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.