Onedio'nun Dio ile Ekşisözlük'e Rakip Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mirdoran
   Sosyal medya platformu olmaktan çıkıp tecrübeye dayalı "güvenilir" bilgi kaynağına dönüşmüş ekşi sözlüğe rakip olmak için dio kurulmuştur. İlaç prospektüsü okumak yerine "aspirin ekşi" yazan toplumdan YouTube video arayan topluma evrilirken başarılı olacak mı? Zaman gösterecek...
    thetalentedmrripley
    İşin garibi 'dio ekşiye rakip olacak' diyen diocu görmedim ben. Ekşinin vasat tayfası arada gelip burada kendince ego mastürbasyonu yapıp gidiyor.
     tsukyomi
     Aynı kulvarda bile değiller ne rakipliği? Bu telefonla tableti karşılaştırmak gibi bir şey. Ekşi sözlük eskiden kutsal bilgi kaynağıydı. Şimdi nerede var kadın, bilhassa Türk kadını düşmanları, hepsi oraya doluşmuş sabah akşam yeriyorlar, sürekli bilmem ne ile bilmem neyi yarıştırıyorlar, mabatlarında on okka bokla hiçbir şeyi beğenmeyip her şeye tü kaka diyorlar. İyice okumuş cahiller topluluğuna dönmüş durumda. Dio nasıl teknik olarak Ekşi'yle yarışamazsa, Ekşi de mental olarak burayla yarışamaz.
      catherine-earnshaw
      Dio kadın düşmanlığını normalleştirmiyor, Ekşi normalleştiriyor. O kadar almış başını gitmiş ki Ekşi şu an kısmen erkeklerin dedikodu için toplanıp dışarıdan geçen kadınları çekiştirdiği bir köy kıraathanesine dönmüş durumda. Ekşi'de bireye saygı bitmiş durumda, insanlar karşısındakini nereden vuracağı konusunda fırsat kolluyor hep. Ne kadar okumuş, kaç üniversite bitirmiş olurlarsa olsunlar hep bir çirkinlik görmek mümkün. Dio çok şükür bu durumda değil. Henüz... Ekşi savaş alanı, Dio çay partisi.
       thetalentedmrripley
       Ekşisözlük bilgiye, dio fikre dayalı platform; aralarında büyük uçurum var. Pek takılmadığım için çok da bilmişlik yapmayayım ama hatta ekşi kendini kutsal bilgi kaynağı olarak tanıtıyordu sanırım. Ekşinin mazisi, ülkede ilk olması, dionun piyasaya çıktığı zamanki rekabetçi ortam falan göz önüne alınırsa dionun daha çoook zamana ihtiyacı var.
        garavel_usta
        Ekşi sözlüğün anca getir götürünü yapar dio ve onedio
         leb
         dio mu eksiye rakip şaka mısınız.d
          basorexia_
          Günaydın yeni mi fark ettin?
           isabellathomas
           my buddy's mother-in-law gets $80 an hour on the internet. she has been without work for 12 months but last month her earnings was $ 16778 just working at home for a few hours per week. . . Click the link.............................................
           https://careershome48.blogspot.com
           https://careershome48.blogspot.com
            stevediaz
            nice read !
            https://www.igmguru.com/digital-marketing-programming/react-native-training/
            react native training
             cinayetvaraga
             Sen 3 yıl geriden geliyorsun galiba? ya da ölüyü diriltmeye çalışan yeni editor müsün?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.