Onedio mu dio mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   voila
   Bu soruyu burda sorduğum için büyük ihtimale Dio çıkacak ama yine de bu anketi yapıyorum. Bence onedio, sizce ne ve neden?
    sairsel
    Onedio bilgi açısından, dio ise sosyal açıdan daha iyi benim için.
     disi.ejderya
     Son kararım dio 😅
      torture
      Dio sanırım
       agac-ceviz
       Tabiiki dio dio olmasaydı ben 17 tane güzel insan tanımazdım... o olmasaydı gönlümün kızıl bacısı yomis olurmuydu.. ya benim kızıl gibi sevdiğim biraz ara veren ilâhım.. her daim hanfendiligi ile tatlı vişnelim..şair efendi olurmuydu hiç dio olmasaydı.. ve tabiiki büyük kebapolog asitim...her daim kalbimde yeri bambaşka olan onu tanıdığım için çok şanslı olduğum bazen kardeşim bazen ablam sofiam Daha çok var bana en sevdiğim ceviz ablam dedirttigim absurdum monalissam Dio olmasa bana mor kalpleri atan kardeşim gibi sevdiğim moon olurmuydu.. Geri döndüğü için sevindiğim cinayet, patronicem ya sen😃 Velhasıl güzel insanlar var burada tanıdım güldük eğlendik savaş verdik iyiki varsınız yani tüm dio sapiklar taciz hastaları garavel ve selçök hariç
        tsukyomi
        Bana aile olan nice yoldaş tanıdım burada. Hayatımın dönüm noktasında beni doğru yola sokan üç güzel insan tanıdım. Çoğu buradan elini ayağını çekse de arada yazdıklarını "aha ne yazmış bizimki" diye okurum. Tanrısıyla berduşuyla, zekisiyle gerizekalısıyla, günahıyla sevabıyla dio diyorum. Son zamanlarda bozsa da bir minnet borcum var sayılır buraya.
         ahmetsakar
         dio'da müthiş insanlar tanıdım ve hiçbiriyle yüz yüze gelmedim ama bana müthiş pozitiflik verdiler. genellikle çok eğlendim burada. sarhoşken gelip yazdım, anılarımı yazdım, boş yaptım, gönlümce takıldım. kötü zamanlarda kaçarım ben, iyi zamanlarda kafamı çıkarırım. anksiyetem tetiklendiğinde birçok kişi bana burada yardımcı olmuştu. gönül bağım var burayla. d for dio. love u.
          kedreklam
          O ne? ikisi de bağımlılık yapmış.
           patavatszmelek
           Tabi ki Onedio. Dio, ilk açıldığında gerçekten güzel içerikler ve sohbet ortamları vardı. Genelleme yapmak istemiyorum ama çoğu kişi saldırgan, konuyla alakası olmayan yorumlar yapıyor. Onedio'da yorumlara baktığımda fikirlerin daha net, daha mantıklı ve kapsamlı olduğunu düşünüyorum. Saldırgan tavırlar sergileyen sayılı kişi var.
            mrsnl33
            Onedio da iyi ama,burdaki sohbet ortamı filan daha güzel.
             bozukklavye
             tartışma ortamı daha eğlenceli olduğundan dio sanırım
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.