Öncesinde Ayıplayıp Sonradan Yaptığınız Bir Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bisosyolog
   Karşıdan karşıya geçerken ışık kurallarına uymamak. Bir İzmirli olarak İstanbul'a taşındığımda sonuna kadar uyuyordum trafik lambalarına. Sonra fark ettim ki ben kurallara uydukça hayati tehlikem daha fazla. "Boşuna trafik aksatıyorsun butona basma" diye üstüme yürüyen dayılar bile gördüm :D Şimdi o ayıpladığım insanlar gibi ben de boş bulduğum yoldan paldır küldür geçiyorum. Yaşasın medeniyet
    bidakkasimdi
    Seks. Çocukken “bir insan bir insana bunu nasıl yapar” diye ayıplıyordum. Şimdi...
     felsefibiloderler
     şerefsiz olmak
      me_out_bye
      Bazı konularda insanlara karşı çıkanlar itiraz edenler hakkını koruyanlar. 🙇🏻‍♂️. İyi yapıyorlarmış tabi. Gerisi kültür falan boş iş.
       raselika
       Çaya bisküvi bandırmak. Allah affetsin çok güzel oluyor.
        nachthimmel
        Kaynak yapmak. Evet, artık bir kaynakçıyım. Sanayiden dükkan bakıyorum. İdealim kaynak yapmayı herkese öğretmek. Böylelikle kaynak yapmanın da ötesine geçebildiğimiz ütopik bir yaşama sahip olabilir, kırlarla el ele verip koşabiliriz. Sıra denilen kişilerin düzen takıntısı sonucu ortaya çıkmış mıymıntılığa son vermemiz gerekiyor. Buna yürekten inanıyorum.
         man-in-black
         mutlu olmaya çalışmak
          lumoona
          CAN YAMAN'IN DİZİSİNİ İZLİYORUM ŞU AN. BUNDAN ÖTESİ OLAMAZ SANIRIM...
           sairsel
           sigara içmek
            peripedia
            Tiktok kullanmak, nasıl oldu hala anlayabilmiş değilim. Hala aktif bir kullanıcı değilim, kendimi şekilden şekle sokmuyorum ama ciddi bir izleyiciyim, saatlerimi bu mecrada geçiriyorum son günlerde. Önceden tiktok çekmeyi geçtim izleyenlerle bile çok dalga geçerdim.
             okadin
             Bebeklerim olana kadar asla pimpirikli bir anne olmayacağım der ve çocuklarının sürekli peşinde dolaşan, bunu bir takıntı haline getiren anneleri ne yalan söyleyeyim ayıplardım. Şu an ben de o annelerden biriyim. Yapacak bir şey yok. Gerçekten de anne olunca anlıyormuşuz.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.