Önce Reddedip Sonra Pişman Olduğun En Son Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Genelde reddettiğim her şeyden sonra bir pişmanlık yaşarım. Yıllar önce bir şirketle iş görüşmesi yapmıştım klasik biz sizi arayalım muhabbetinden sonra farklı bir iş çıktı ve orada çalışmaya başladım. İki-üç hafta sonra biz sizi arayalım diyen şirket geri aradı haliyle ikinci farklı bir işte çalışmaya başladığımı bildirip telefonu kapattım. Birkaç hafta sonra hali hazırda çalıştığım şirket küçülme kararı aldı ve ilk gözden çıkarılan ben oldum. Birkaç hafta sonra bana dönseler ya da ben aptallık etmeyip onlarla bir görüşme ayarlayabilseydim şu an her şey çok farklı olabilirdi. Boşuna demiyorlar hayat bizim anlık kararlarımızdan ibaret diye. Ne zaman bir tercih yapıp diğer alternatifi reddetsem hep mutsuz olurum. En basitinden arkadaşlarımın buluşma teklifini reddettiğimde evde başıma bir şeyler gelir. Ya eşimle tartışırım ya da evde işler kontrolümden çıkar.
    handeyakar07
    Reddettiğim şeylerden pişman olmam onlar pişman olur.
     zeynep_dio
     Yakısıklı cocuk vardı çıkma teklifi etti reddettim ama şimdi ben onun pesinden kosuyom :(
      peripedia
      Babamın mezuniyet hediyesi olarak bilezik alma teklifini reddedip ben onu takmam ki düşüncesi ile Pandora bileklik istemiştim. Altının değerini her gördüğümde aklıma geliyor ve acı duyuyorum.
       mrlawyerkk
       Bir arkadaşım Coronadan önce arabasını bana satmak istemişti. Araba iyiydi, rakam da öyle ama reddetmiştim. Sonrası büyük bir hüsran tabi. O arabayı alıp satan arkadaş %100 kar etti.
        detokssuyu
        Bir arkadaş buluşmasında gaza geldim, alman usulü yapalım tekliflerini ısrarla reddettim ve tüm hesabı ödemek istedim. Rakamı yazılı olarak görünce ilk pişmanlık, kart ekstresi ile ömür boyu sürecek olan bir pişmanlığa imza attım.
         sedefartuny
         Bir arkadaşımın birlikte eve çıkma teklifini reddetmiştim. Ailemle her tartışmamda inanılmaz bir pişmanlık duyuyorum.
          absurdizm
          Hatırlamıyorum. Genelde kabul edip pişman oluyorum.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.