Ömer Çelik'in "Türkiye, DAEŞ'le, PKK ile ve Diğer Terör Örgütleri ile Mücadele Eden Yegane Terör Örgütüdür" Sözleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Ayan beyan "Türkiye Daeş'le de mücadele eden yegane terör örgütüdür, PKK ile de ve diğer terör örgütleri ile mücadele eden yegane terör örgütüdür." diyor Ömer Bey. Gaf olduğu söylenmiş ama gaf bir kere yapılır arkadaşlar iki kere aynı cümleyi kullanmak gaf olmuyor. Hayretler içerisinde izledim. Prompter kullanınız bari Sayın Ömer Çelik. Bu nasıl bir cümledir böyle kanım dondu resmen. Şayet bu cümleler konuşma metninizde geçiyorsa ki öyle olduğunu tahmin ediyorum. Ekibiniz sabote ediyor demektir. Sizin bu cümleyi bile isteye kurduğunuzu dillendirmek dahi istemiyorum. Umuyorum bu kadar düşman değilsinizdir.
   https://twitter.com/BirGun_Gazetesi/status/1346119927854469120
   Malum Gaf
    _gizem_
    hmmm en sevmediğim lafı kullanmak istedim bu başlık karşısında
     karolunita-
     bu adam bu aralar çok boş yapyo ya
      sedefartuny
      Özür dileme zahmetinde bulunur umarım. İki kez tekrarlanmış bir dil sürçmesi ya da gaf kabul edilebilir bir şey değil çünkü. Bir kerede bizi şaşırtacak doğrulukta ve anlamda şeyler söyleseniz ne olur acaba çok merak ediyorum.
       roar
       Gün geçmiyor ki yine bir siyasetçi saçma sapan konuşmaların içinde bulunmasın. Saçma sapan sözler sarf etmesin. Siz siyasetçisiniz. Gaf yapamazsınız. Yanlışa hakkınız yok ne yazık ki.
        sairsel
        Bunların güruhundan olupta saçmalamayan var mı?
         detokssuyu
         İşçiye, öğrenciye herkese terörist diyen bir zihniyet günün sonunda ülkesine de terör örgütü demiş. Fikir bu zikir bu işte. Ne kadar daha saçmalayabiliriz ve halk sesini çıkarmaz denemesi falan yapıyor olabilirler.
          peripedia
          Akıl tutulması yaşamış büyük olasılıkla vurgulaya vurgulaya iki kere böyle bir cümleyi tekrarlanmaz. Bir terslik olduğunu anlarsın, cümle çok yabancı gelir belki de bu tanım kendisine o kadar uzak ve yabancı gelmiyor ki iki kere beyan edebilmiş.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.