Olmazsa Olmazlarınız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   marlyn
   Merhabalar size bir sorum var Düşünün ki keyifli bir pazar sabahı brunch daveti aldınız, bütün kampüs mezunlar herkes orada kahvaltı tabağını aldın açık büfeden kendi damak zevkinize göre seçimlerini yaptın açık büfenin en sonunda kocaman bir çay otomatı, taze sıkılmış portakal suyu ve kahve seçenekleri var kahvaltı da siz hangisini tercih edersiniz?
    bright-wizard
    Çay. kahvaltı sonrası portakal suyu
     catherine-earnshaw
     Yemekten 1 saat sonraki Baileys saatim.
      kafatamircisi
      Özel bir şirketin 10.yılı kutlamaları kapsamında sorgulamaya başladığım alışıla gelmişliktir. Yabancı turistler falan var 20 metre açık menü masası farklı bir ambiyans, ecnebiler portakal suyu biz çay alıyoruz, onlar mahur beste çalardı biz müjganla ağlaşırdık)) Türk toplumunun olmazsa olmazı kahvaltıda çay içmektir. Hiç varmı aranızda böyle havuzlu bir villa da doğup uşaklar aşçıların kahvaltı menüsü hazırlayıp her sabah portakal suyu içen hepimiz Anadolu'nun ücra bir köşesinde koca demlik çay ile birlikte kahvaltı hazırlanan aile içinde büyüdük..
       sairsel
       Çaysız olmaz
        asit
        Kahvaltıda kesinlikle çay içerim. Çaysız kahvaltı eksiktir. Fincanda falan da değil ince belli bardakta, 150 derece sıcaklıkta. Midende bile kaynayacak öyle bi çay işte.
         tsukyomi
         Taze sıkılmış portakal suyu. Tabi yanımda getirdiğim cep boy Russki'den sonra. Sabah illa o bir bardak içilecek.
          mrlawyerkk
          Şu sıralar bir kahvaltı benim için çikolatalı ekmekten ibaret. Nutella, çokokrem falan fark etmez. Geceleri acıkınca bile yiyorum.
           obbobbon
           türk kahvesiydi onun da kilosu 100 lira olduktan sonra 10 liralık taze çekimle market kahvesini karıştırıp içmeye başladım
            absurdizm
            kahve
             samyeli90
             Çay alırım çaysız kahvaltı olmaz
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.