Öldürmek İsteseydik Oradan Çıkamazdı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyete Çubuk’ta şehit Piyade Er Yener Kırıkçı’nın cenazesinde düzenlenen saldırıya ilişkin dava Çubuk 2. Asliye Ceza Mahkemesi’nde başladı. Kılıçdaroğlu’na yumruk atan Osman Sarıgün, hakimin ”Olay nasıl oldu, anlat” sözüne “Unuttum, çok zaman geçti” yanıtını verdi. Sanık Vahit Delibaş ise, elindeki sopa ile Kılıçdaroğlu’nun sığındığı eve doğru hamle yapmasıyla ilgili “Benim köyüm ile olay yerindeki köy arası 3,5 km. Oraya gidip gelen herkes kendini korumak için eline değnek alır. Köpeklerden kendimi korumak için değnek elimdeydi” diyerek, kendini savundu. Delibaş, “PKK çık dışarı” diye slogan attığını ise kabul etti. Delibaş, Kılıçdaroğlu’nun avukatı Çelik’in sözlerine karşı çıkarken, tepki çekecek savunmayı şu şekilde dile getirdi:“Bizim öyle bir şeyimiz olsaydı, orada zaten öldürüldü. Kışkırtmaya geldik. O anki kalabalığın yapmış olduğu bir iş. Gelme denilmesine rağmen gelmiş. Bunu kahvehanede cenaze gömüldükten sonra söylendi, cenaze evine gelme denmiş. O da çıkmış gelmiş. Kılıçdaroğlu’nu öldürmek isteseydik, zaten çıkamazdı. O kadar kalabalık vardı.”
    hakan23cm
    Böyle muhalefet varken iktidar Bi 20 sene daha gider
     dr.rock
     Kılıçdaroğlu iyi bir hatip olmayabilir Lakin nazik, cesur ve tutarlı bir siyasetçi Ama bizim halkımızın seveceği bi tip değil tabi Son 20 yılda bunu acı tecrübelerle gördük
      gilad-pellaeon
      bu nasıl iğrenç ifadeler yok abicim umudumu kestim bu halk ile bi bok olmaz.
       cinayetvaraga
       bak seeeen. sizin gibi köpekleri kim besledi büyüttü bu kıvama getirdi, işte ona hesap sormalı.
        okadin
        Bu nasıl bir nefret nasıl bir kindir böyle. Kanım dondu. Ülkede herkes mafyacılık oynuyor. Hangi ara böyle bir ülke haline geldik.
         sedefartuny
         Ne olacaktı öldürünce? Aç karnınız mı doyacaktı? 50 olan zeka ortalamanız 110 mu olacaktı? Bu yaşa kadar nasıl yaşıyor bunlar bu zeka geriliği ile.
          mrlawyerkk
          Şu görüntülere bakmaktan utanıyorum. Bir insan evladına bu nasıl yapılır. Herkes birbirini ölümle tehdit etsin, şiddet uygulasın, kafasına göre takılsın bu ülkede o zaman. Hiçbir güç, kanun tanınmasın. Halk siyasilere, mafyalar siyasilere saldırsın bu güruhların en sonunda kime saldıracaklarını hala kimse göremiyor mu?
           peripedia
           "Zaten çıkamazdı. O kadar kalabalık vardı" Güdülmeye hazır bir sürü işte. Eylemi gerçekleştiriyor üstüne mahkemede bu cümleleri kullanıyor. Bunlara da 'etkin pişman olmama' indirimi verilir merak etmeyiniz.
            issizmadaaam
            Siz kimsiniz peki? Şehir eşkıyası mısınız? Nasıl bi şuursuzluktur bu? Dağ başı mı burası? Kimden güç aldığınızı çok iyi biliyoruz.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.