Öldünüz ve Size Üç Seçenek Verildi: Next Level, Yeniden Başla ve İzleyici Ol. Hangisini Seçerdiniz ve Neden?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yagmurals
   Next level: neye inanıyorsanız artık. cennet, cehennem, araf. ölümden sonra neye inanıyorsanız o. Yeniden başlat: Bu sefer daha önce yaşadığınız hayatın aynısını yaşayacaksınız fakat daha çok fikriniz olacak nelerle karşılaşacağınıza dair. İzleyici ol: öldükten sonra insanların arasında hayalet olarak gezmeye devam edeceksiniz. sizi görmeyecekler ama siz herkesi görebileceksiniz. Hangisini seçerdiniz ve neden :)
    gregory_
    Bir kez daha çekilmez aynisi, hayalet olup eglenirdim.
     mrsnl33
     Yeniden basla derdim.Şimdiki hayatimda yaptığım hataları düzeltmek için kendime bi şans daha verirdim
      buse01
      İzleyici olmak en mantıklısı
       littlejohn
       ne izlerim ne yeniden başlarım nasılsa aynı nane hep. tertemiz yeni levela geçerim
        madashell
        Next level. Bir daha bu yolları aynı hevesle yürür müyüm? Sanmam.
         suleyman-incesoz
         Ne yazık ki yeniden başla demek durumumdayım. Açıkçası bu çok acı verici bir olay. Bazı kişiler yapamadığım şeyleri yapardım demiş. Ama ya her şeyi tekrar aynısını yaparsanız. Açıkçası ben bu tarz olayları defalarca kez yaşadım. Bıktırıcı bir his. Tekrar tekrar yeniden yaşamak zorunda kalmak. Geleceği görmek gibi bir şey bu ya. Tabii bilene. Öte yandan depresyonla yaşayan birisiyseniz. Defalarca kez depresyonu yine yaşayacağınızı söyleyeceğim. Nasıl bundan kurtuluruz diyorsanız. Bilmiyorum. Ben de bilmiyorum. Sikimsonik bir yerde takılı kaldım. Eğer benim gibi defalarca kez yaşadığınızı düşünüyorsanız bana iletin. Belki bir yolunu buluruz. Belki de bizim gibi binlerce kişiyi buluruz. Veya ben deliriyorumdur sadece.
          veritas-vos-liberabit
          İzleyici mod dayım zaten onu geç. Next level exten Next olmaz mantığı onuda geç yeniden başlama desen öleceğini bile bile yaşama gibi bir şeyle baş edemem. En iyisi Game over..
           badideasensei
           Eğer hayalet olarak fiilen bir şeyler gerçekleştirebiliyorsak güzel olurdu. Bu şartta;En iyisi izleyici olmak. Eğer böyle değilse de ; Yeniden başlamak isterdim, yaptıklarımı yine yapardım ama yapmayıp tereddüt ettiğim her şeyi gerçekleştirirdim.
            karolunita
            izleyici olurdum, çünkü yaşamak fazla zor sonrası da meçhuliyet var mı yok mu belli değil
             palmiye
             İzlerken sıkılırım ben tercihim yeniden başla.
              fromspace
              Alt+F4
               detokssuyu
               Kesinlikle yeniden başlat derdim. Şahane bir lüks bu ya. Şimdiki aklımla hayatımı sil baştan yaşamak. Neler neler değiştirirdim ne kadar farklı bir hayatım olurdu. Düşünmek bile heyecanlandırdı beni.
                uzgunsaripapatya_
                Ben yeniden başla derdim. İnsanların bana ve möthüş zekama ihtiyacı var.
                 5dilbiliyomben
                 İzleyici olursan hiçbir şeye müdahele edemeyeceğin için bir süre sonra sıkıcı olacaktır. Yeniden başla dersek de aynı şeyleri aynı şekilde yaşayacağız yani o da bayar. O yüzden kesinlike next level.
                  moon_night
                  Yeniden başlatla izleyici ol arasında gidip geliyorum...
                   mezunakalanmezun
                   Yeniden başla, yapamadığım şeyleri yapardım, ondan sonra ölünce next level veya izleyici olurdum karar veremedim.
                    suphelihoroz
                    kesinlikle next level, aynı şeyleri tekrarlamanın anlamı yok
                     kayberkay
                     yeniden başla sonra tüm şans oyunlarinda ileriki sonuçları bildiğin icin ne var ne yoksa bas ortaya parayı kolay yoldan zengin ol kalan hayat senindir bays
                      csa
                      Şuanki kafayla 25 yaşında genç biri olarak "yeniden başlat" İleride yaşım ilerleyince bu hayata olan ilgim, yaşama isteğim azalabilir ve fikrim değişebilir. Ama şuanki kafamla daha yaşayacak çok şeyim olması gibi fikrimi etkileyen bir durum söz konusu olabilir. Peki neden yeniden başlat ? Çünkü müthiş bir hayat yaşasam da yine de bazı noktalarda farklı seçimler yapsaydım ne olurdu merak ediyorum ve edeceğim de. Mesela sonuçlar da farklı olur muydu yoksa bazı şeyleri değiştirmek mümkün olmaz mıydı merak ediyorum. Neredeyse 10 sene önce basketbolu bırakmıştım mesela, Baya başarılıydım aslında yaşıma göre. Devam etseydim bu konuda ne yapabilirdim, nerelere gelebilirdim, belki yine sonuçta bırakır mıydım vs. merak ediyorum. Sonra bir dönem tiyatro ile ilgilendim ama sahneye çıkmak heyecandan çok stresiyle ben de etki gösterdiğinden üstüne gitmedim, biraz kaçtım. Tek oyunla ödül bile almıştık okulda, belki onun üstüne gitsem nolurdu merak ediyorum. Üniversiteye girdikten sonra daha iyi bir üni olduğunu görmüştüm belki onu seçerdim. Kesinlikle 15 yaşına kadar iyi bir foto makinesi alıp hazır euro dolar çoşmamışken çıkıp gezerdim Avrupa'da vs. foto çekerdim bol bol. Bu hobiyi geç edindim. Gerçi bizim yaş grubunun zaten en güzel gezeceği yılları bu döneme denk geliyor her türlü... Saysam daha çok sayarım da herhalde çok büyük hata yaptım dediğim bişi yok. Aslında büyük hatalarım elbette oldu, yani o zamanlar çok üzüleceğim hatalı kararlar verdim ama bunların hepsine geri dönüp baktığımda çok önemli, beni ben yapan deneyimler olarak görüyorum, dolayısıyla pişmanlığım yok. Yine de pek çok konuda yapmış olabileceğim farklı seçimlerin sonuçlarını, bana açacağı yeni olasılıkları vs. çok merak ediyorum. Herhalde en azından 2-3 kere tekrar yaşardım. Not: şimdi aklıma geldi de bitcoin alırdım ilk zamanlar kesinlikle :D
                       zgrysr
                       Yeniden başlar yapmadığım şeylerin suyunu çıkarırdım çünkü gideceğim yeri görmüş olacaktım.
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.