Öldükten Sonra Bedeni Yemesi İstenilen Hayvan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   The Office'in David'i Ricky Gervais, o bir vegan, o bir hayvan hakları savunucusu ama durumu bir hayli abartmış ve demiş ki, "Öldükten sonra bedenimin aslanlar tarafından yenilmesini istiyorum." Sadistçe geliyor kulağa ama "Bu şekilde hayvanlara en azından bir şey geri vermiş oluruz." cümlesini de eklemiş. Dikkat çekmek istediği nokta da tam olarak burası sanırım. Keşke altını biraz daha doldursaydı, doğal yaşamlarından alınan aslanların kafeslere kapatılması, Arap şeyhleri tarafından evcilleştirilmesini falan dile getirseydi daha sağlıklı olacaktı. Hal böyle olunca "Aslan mı yiyor yoksa bu?" diye de düşünmedim değil. Koyun, kuzu, dana, tavuk falan dese daha anlamlı olacaktı sanki. Şöyle bir gerçek var tabii gömüldüğümüz takdirde de bedenimiz toprağın altında yaşayan hayvanlara besin ve toprağa katkısı oluyor. Ölü olmuş olsa bile aslanlar tarafından tüketilme fikri bir hayli uç olmuş. Belki Gervais'e katılanlar ve bir hayvan tarafından bedeninin yenilmesini isteyenler vardır. Saygı duyarım.
    tachycardia
    Olm millet boş kaldıkça saçmalıyor nasıl düşünüyorlar böyle şeyleri hayret ediyorum. Ölüp gitmişim işte hangisi yerse yesin.
     imailahorsilahh
     Beni herhangi vahşi bir hayvanın albinosu yiyebilir, afiyet olsun Şunun tatlılığının sempatikliğinin karizmasının minnoşluğunun seksapelitesi¿ Hatta ölmemi beklemesin garip, canlı canlı yesin
      tsukyomi
      Çinliler. Belki bir pandemi daha patlar da öyle öyle yayarım Sovyetler aşkını. Dirim diriltmezse ölüm diriltir anavatanı be.
       asit
       yaşarken ben onları yedim, hangisi olduğu farketmez ölünce de onlar beni yesin ödeşelim
        maskoff
        timsahlara versinler. çok sinsi hayvanlar ya karınları doysun da gariban ceylan yavrularına pusu kurmasınlar.
         gregory_
         En yakindaki aç hayvan yesin işte.
          vurz
          Kuşlar yesin
           nykskaos
           Kurda kuşa yem olma fantazisi.
            patronicee
            Boş kalan şeytan çocuğunu s*kermiş. Nasıl bir boş beyin fantezisidir bu.
             me_out_bye
             Toprağa gömülmek güzel doğaya.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.