10
25.12.2020
Olay TV'nin İktidar Baskısı Yüzünden Yayın Hayatını Sona Erdirmesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   lovewkoko
   Bu ülkede bunu da gördük. Henüz bir ayı bile doldurmamış kanal iktidar baskısı yüzünden kapandı. Kanalın Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar, "Cavit Çağlar çok büyük baskı altındayım, devam edemeyeceğim dedi" demiş.
   https://twitter.com/vaziyetcomtr/status/1342506480793251841
   https://twitter.com/vaziyetcomtr/status/1342506480793251841
   Ah benim güzel ülkem. Yani tarafsız olacağını bas bas bağıran bir kanalı bile barındıramıyor artık bu topraklar. Tarihe not olarak düşülecek hep bunlar. Yayın hayatına son verdiği anlar. Demokrasimiz pik yaptı bu gelişmeyle birlikte.
   https://www.youtube.com/watch?v=NWbUD2BljAk
   https://www.youtube.com/watch?v=NWbUD2BljAk
    ali-vercetti
    yazık la temiz habercilik yapıyordu
     palmiye
     Sanırım sebebi hdp grup toplantısını canlı yayınlamak. Ilginç bir durum.
      alys
      böyle buyurdu haşmetlimiz. ekol gazeteciler, haberciler ya hapisteler ya da yurtdışına kaçmak zorunda kaldılar.gazeteciler,haberciler halkı aydınlatır. zaten haberciliğin amacı bu.yazilacak çok şey var da... umarim çalışanlar tekrar işlerine geri döner.
       busrawasheree
       nevşin mengü gibi başarılı bi' gazetecinin camii çıkışındaki sağır dedelerin izlediği kanalda harcanması çok kötüydü, kanalın kapanması da kötü de belki nevşin mengü'yü daha iyi yerlerde, daha fazla görürüz
        pillowtalk
        Şaşırdık mı? Hayır. Çünkü bu ülkede muhalif olan kim varsa sesini keserler.
         gilad-pellaeon
         muz cumhuriyetinde sıradan bir olay sesini çıkartmayan milletler özgürlüğü haketmez onlara her türlü zulüm müstehaktır. Özgürlük adalet ancak sesini çıkartan toplumlara gelir neymiş hdp toplantısı vermiş diye kapatmaya tabi tutulmuş bakın ben hdp den 5 sene önce nefret ediyordum ama bu hükümet öyle baskı ve adaletsizlikler yaptı bende şu an hdp ye yapılan zulümlere adaletsizliklere karşı hdp nin yanındayım diyorum hayır hdp nin idolojisini vekillerini değil adaletin hukuğun egemenliğini savunuyorum çünki bugün hdp yarın chp zulmün insafı yoktur zulme karşı durmalıyız bütün olarak
          rarero
          Ana akım medya maalesef çok fazla mevcut iktidarın hakimiyeti altında kalmış durumda. Her dönemde medya iktidara hizmet etmiştir ve o yönde evirilmiştir ancak bu dönemde artık öngörülemez bir baskı mevcut. Ne denilirse fazla uzatmadan ve itiraz edilemeden olan oluyor. Yeni medya bunun dönüşümünü her ne kadar azaltacak olsa da televizyonun toplum üzerindeki etkisi asla göz ardı edilebilecek bir şey değil.
           ponymann
           Sayın süleyman sarılar ; kanal d haber direktörü olarak devam etseydin neyine lazım senin olay çıkartıyorsun " çok yazık çok "
            miller
            cavit çağlar tam tersini söylüyor şimdi. ben merkez sağdan bakan olmuş birisiyim, kurulan kadrodan memnun değildim o yüzden ayrıldım diyor. yazık ya.
             issizmadaaam
             Utanc duyuyorum bu ulkede yasamaktan. Kendilerinin aksi gorusune sahip olan bir tek insana bile tahammulleri yok. Istiyorlar ki papagan gibi herkes ayni seyi tekrar etsin
              kisidegildisiii
              TV’yi kapatip NETFLIXLE yasamaya baslayali cok oldu. Koyun gibi ayni seyi tekrar etmeye devam etsinler. Ulke koca bir A habere dondu aq
               ecemovskiii
               Sizin de saltanatınız bitecek bi gün. Bakalım o zaman ne yapacaksınız.
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.