Okurken Ağlanan Kitaplar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   montana_
   Yaprak Dökümü.
    lutfen-ama
    Kitap okurken niye ağlayayım ya, oliver twist, bin muhteşem güneş ve uçurtma avcısı okurken üzüldüm biraz ama ağlamak da ne bileyim abartı bence be.
     tsukyomi
     Ağlatıyor dersem çok dramatize etmiş olurum ama Fernando Pessoa - Huzursuzluğun Kitabı ve Cioran'un tüm kitapları her cümlesinde insanın boğazına kara bir yumru oturtur. Hele okuduklarınızla ortak noktalar bulmuşsanız ardından depresyon gelir. Ayrıca Nazi ya da Sovyet yanlısıysanız herhangi bir II. Dünya Savaşı kitabı da bir büyük açtırır.
      mrsnl33
      Şeker Portakalı kitabı vardı,ağladım diyemem ama okurken üzülmüştüm.
       milesov
       Aşk, dram vs. kitapları okurken hiçbir şey hissetmiyorum ama fantastik kitaplar beni hüngür hüngür ağlatıyor. En son Eldest ve Brisingr'ı okurken çok ağladım.
        fuzbing
        Ağlamasak da, uçurtma avcısı, aşkın gözyaşları vs. Bir de gazap üzümleri. "İnsan bir yere alıştı mı ayrılması zordur. Bir düşünce tarzına alışınca da kopamaz insan zaten."
         patronicee
         Uçurtma avcısı.
          kisi
          Ben bir kitaba ağlamadım ama ağlasam Toprak Ana ve Şeker Portakalı'nda ağlardım sanırım.
           elifinz
           Sadako ve kagittan bin turna kusu, hirosima olaylari ile ilgilidir. Boyali kus, o da ikinci dunya savasi sirasinda bir cocugun basina gelenleri anlatir. Bu iki kitabi da 10 yasinda okumustum, salya sumuk agladim. Cok guzel ikisi de okunmali
            notuds
            Cengiz Aytmatov - Beyaz Gemi
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.