Okunmaması Gereken Kitaplar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dr.rock
   Görseldeki kitabı okuyanlar bebeklerine; Aşı yaptırmıyor; hepatit kaparsa ki risk yüksek bebek %90 siroz K vitamini yaptırmıyor; hafif sarsıntıda bebekte beyin kanaması Topuk kanı aldırmıyor; hayati risk yaratan hastalıkların gözden kaçması Başka neler okumayalım? — Not : Ben aldım okuyorum mecbur. Neyle mücadele ettiğimi bileyim diye. Ama siz okumayın. Okuyanları uyarın.
    busrawashere
    sineklerin tanrısı, azra kohen ve ipek ongun kitapları
     dr.rock
      imailahorsilahh
      İsterseniz okuyun tabii ama, kalp acıtıcı bir hikaye. Iris sırrını açıkladığında daha 14 yaşındaydı. İki gün sonra babası alnına tabancayı dayayarak intihar etti. Bir kız enstitüsüne gönderilen İris, bir daha asla bu konu hakkında konuşmadı. Ta ki, 40 yıl sonra Yeni Zelanda’da bir televizyon kanalında ensest üzerine bir program görüp kendi hayat hikâyesini kaleme almaya karar verinceye kadar… Ensest üzerine yazmak ya da konuşmak hâlâ bir tabu olarak görülüyor. Son istatistiklere göre ensest daha yaygın bir hale gelmesine rağmen (sadece İsviçre’de 45000 vaka kaydedilmiştir), kurbanları, yaşadıkları acıları ve yüzkarası utançları insanlarla paylaşmaya cesaret edemiyor. Günümüzde bile bir baba işlediği insanlık suçundan habersiz kızına yıllarca tecavüz ediyor ve kimsenin ruhu duymuyor. Iris Galey hayatını kötü bir karabasan gibi etkileyen kirletilmiş çocukluğuna götürüyor bizleri. Çaresizliğini, ümitsizliğini ve sevgisizliğini ışığa tutarak hem hissetmek istiyor, hem de hissettirmek.
       asit
       Sadece Şeyma
        tiroyitbezi
        Kroyçer sonat / Tolstoy Bu kitap beni çok etkilemişti. Neden yaşıyoruz neden ürüyoruz evlilikler üzerine düşündürmüştü ve iğrendirmişti.
         dr.rock
         Diyor ki ; modern tıp bağışık sistemini kullanmaz şikayetleri giderir. Verdiği örnek “antibiyotik”, antibiyotik şikayet gidermek için değil mikrobu öldürerek ya da çoğalmasını engelleyerek hastalığı temelden çözmek için var. Karşı çıktığı şey ne : “aşı” , aşı tamda onun onun desteklediği bağışık sistemini aktive etmek için var. Kendiyle bile çelişmeyi başaramıyor.
          tsukyomi
          Taraflı tarih kitapları. Muhteşem Yüzyıl'dan tek farkları kağıt ziyanlığı. Gerçi Muhteşem Yüzyıl'da da epey para ziyan edildi ama neyse.
           cinayetvaraga
           mustafa armağan kitaplarını ve timaş yayınlarının tüm kitaplarını bu kategoriye koyabiliriz.
            gregory_
            Okumayın, cahillik mutluluktur.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.