22
21.9.2020
Okulun İlk Günü Ağlayan Çocuklar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   peripedia
   Bugün okul öncesi ve 1. sınıf öğrencileri yüz yüze eğitime başladı. Miniklerimize keyifli bir eğitim yılı diliyor ve soruyorum. Okulun ilk günü çocuklar neden ağlar? Okulun ilk günü annesine sarılıp ağlayan, annesinin gitmesini istemeyen çocuklar görmüşsünüzdür. Bu durum üzerine konuşabiliriz. Belki sende o çocuklardan birisindir ve söylemek istediklerin vardır.
    eefenizz_
    Ben de ağlamıştım 1. Sıfınta agaa beee
     palmiye
     İleri görüşlülük. Zaten sonra da hiç gülmedim.
      detokssuyu
      Tüm gün ağlamıştım ben. Nedenini soracak olursanız. Yabancısı olduğun bir ortama girme korkusu diye açıklayabilirim. Küçük çaplı bir sosyal fobi yani. Konfor alanından çıkma ve hiç bilmediğin bir dünyaya atılan ilk adım.
       monaiman
       Ben ağlayanlara bakan yani analiz eden ve içinden saydıran taraftım. Okul boyunca üç defa ağladım. Onları çok net hatırlıyorum. Sonrası yok.
        tachycardia
        Ben ağlamamıştım ama sınıfın yarısı ağlıyordu neredeyse. Baktım herkes ağlıyor etkilendim dedim ben de mi ağlasam, hafif üzmeye çalıştım kendimi ama yok içinden gelmesi lazım, olmadı ağlamadım.
         azginteke
         Ağlayanlara mevzu ne diye bakan çocuktum
          mevsimlerdensnbahar61
          Ne olmuş yani ağlamışsak tek hissettik biraz o kadar kendi köşemizde akıttık yaşlarımızı ne yahu ne bebeydik daha
           badideasensei
           ben anneme beni bir salın artık muamelesi yapıyordum. Çocuğun biri alıştırma haftası ile beraber 3-4 hafta annesiyle geldi derste de onunlaydı .Biri de sıranın altından çıkamıyordu 4. sınıftayken çocuğun psikolojik sorunlarının olmadığını ve konuşabildiğini ve hatta anlaşabildiğimiz anladım ssjsjsjsjsj
            busrawashere
            kapının önündeki ana sen niye ağlıyorsun?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.