Okuldaki İlk Disiplin Suçun
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   filiz_gunyol
   ödev yapmadım diye disipline gitmiştim -__-
    sanat-perest
    Okul kütüphanesinde 20 kişilik bir grupla parti vermiştik. Saat gecenin 10. Kütüphane duman altı olmuştu. Hâlâ ilk günkü gibi hatırlıyorum. Sonraki gün 20 kişiyi teker teker sorgulayan bir müdür. En son sorgulanan ben. Avukatımı bekleyeceğini söylememle küplere binen bizim müdürün o o domates gibi kızarmış yüz ifadesi hiç aklından çıkmaz. Bu sorgulamadan sonra da böyle heyecanlı bir durum hiç yaşamadım.
     berat_albayrak_
     Okuldaki zihinsel sorunlu sinir hastası hocaların sevdiği bir çocuk 1 hafta boyunca beni sıkıştırıp seni döveyimmi dedi okulun son günü yine bana bulaşacakken bi dövüştük onunla hocalar onu sevdiği için ona ödül verdiler bana da disiplin verdiler. + Veli toplantısında agresif damgası yedim. Not: Olay 8. sınıfta yaşandı.
      sameet
      Ben biraz zıpır bir ergendim. Her ergen erkek gibi. Okulda sürekli koşar, zıplar vs değildim ama saman altından su yürütürdüm, hem sıra arkadaşım hem baş düşmanım hem de can dostum deli muratla ( sınıfta 2 murat vardı benimkini ayırt etmek için deli murat diyorduk) her tenefüs boğaz sıkmalı kavgalarımızı sıkça yaşadığımız için annem 2 güne bir mutlaka müdürün odasına gelirdi. Her gelişinde bir uyarı, bir nutuk. Müdürün odasındaki halıyı ezberlemiştim nerdeyse. Yine böyle bir günde, dersimiz Türkçe. Hoca İŞT( kimliğini ifşa etmeyeceğim, genelde İŞETE derdik kendisine zaten). İŞT 60larına yaklaşmış, pamuk gibi kalbi olan ama çoğunlukla o kalbi görmediğimiz, sinirli, sululuğa asla tahammül edemeyen bir hoca. Neyse hoca sınıfa girdi. Hepimiz ayağa kalktık. Günaydın, sağol seramonisinden sonra otururken önde oturan Özge'nin eteğini kaldırdım ben. Çünkü neden yapmayayım? mal kafalı bir ergenim. Özge de beklemediği bir durum olduğundan aniden 'ay' diye saniyenin yarısı kadar süren bir ses çıkardı. Kız da korkuyo çünkü hocadan. Nasıl bağırsın? Hoca saniyesine bizim taraf baktı ve 'noldu' dedi. Özge korkudan 'yok bir şey hocam' dedi ama hoca yer mi? Yavaş yavaş bize doğru yürümeye başladı bu sırada tekrar soruyor Özge'ye 'nooldu dedim sana' diyor. E adam biliyo yani bizden birinin bir şey yaptığını. Sınıfta iki murat iki burak var. Benim kankinin lakabı deli murat benimki deli burak. Adamın anlaması için süper zekaya ihtiyacı yok zaten. Neyse geldi, kız da eteğim sıraya takıldı dedi. Yemedi tabi hoca. Hangisi yaptı söyle yoksa seni de disipline veririm dedi. Adam bizden emin de hangimiz olduğunu çıkaramıyor. Baktım iş boka sarıyo bari kankimi kurtarayım diye dedim hocam ben yaptım. Dibime girdi, o gözleri unutamıyorum. Game of Thrones'taki ejderhalarda öyle göz yoktu yemin ederim. 'Naptın Burak ?'dedi. 'Özge'nin eteğini açtım' dedim. Daha da yaklaştı. 'Ne yaptın ne yaptın?'dedi.Dedim Özgenin eteğini açtım. Çaat diye tokadı bi yapıştırdı. Anında da kulağıma yapıştı beni tek eliyle kulağımdan kaldırdı. sol kulak hocanın elinde yamuk bir şekilde havada duruyorum. Yine girdi dibime. 'Neden yaptın peki Burakçım' dedi. Bilmiyorum desem dövcek. Ama cidden niye yaptım bilmiyorum. Piçliğine yaptım ama piçliğine desem daha çok dövcek. Bir süre sustum, bir tokat daha geldi. Bilmiyorum hocam dedim. Sol kulağımdan beni bir fırlattı. Sınıfın sonundaki sıradan tahtaya yapıştım. Hayvan Herif diye kükreyerek tahtaya geldi, aldı beni yine kulağımdan. Disipline götürüyo. Sınıftan çıktık, beni önce bizim kattaki müdür yardımcısının odasına götürdü. Kulağımdan kapıya fırlattı, şiddetle açılacağını düşündüğünden sanırım ama ilk etapta kapı açılmadı. Ben yerde kendimi toparlamaya çalışırken kapı koluna davrandı, baktı müdür yardımcısı içerde yok. Aldı beni enseden alt kata götürmek için. Okul merdivenleri dönerliydi bizim. Yani 10 basamak iniyorsun sonra dönüyorsun bir 10 basamak daha iniyorsun öyle varıyorsun alt kata. Devamı alltaki dioda.
       galatasaraylibircivciv
       Benim aileme hakaret eden kizin saclarina japon yapıştırıcısı sıktım ve sacinin yarisini kesmek zorunda kaldi disiplinlik oldum .ama haketti🚬
        frankensteinnnn
        Deli dehşet bir kavga sirasinda kizi dovmek istemediğim icin sinirlenip cam kırmıştım devlet malına zarardan gitmistim kizi dovseydim de ayni suctan giderdim gerci keske dovseydim
         arda1011
         lise birinci sinifta din dersinde sira arkadasimla koyu bir sohbetteydik,bir ara ogretmen kizgin bir ses tonuyla "hepiniz muslumansiniz iste , nufus kagitlarinizda dini islam yaziyor bitti" dedi. o dakikaya kadar dersle alakasi olmayan ben cenemi tutamadim ve iyi de onu biz yazdirmadik ki dedim . sinif buz kesti ben icimden bu sefer sictik dedim ve hem disipline gittim hem de hayatimin en pis dayagini yedim mudurden
          bizimkiz
          okul başkanıydım 3. kattan camdan cama geçmeye çalışmıştım ,sınıfta kitli kalan arkadaşlarımı (kendi, aklımca kapıyı ben açabiliyorum) camdan geçip halk kahramanı olma hayallerim müdür yardımcısının çığlıklarıyla suya düştü başkanlığımı korumak için ceza almadım ama kınama alıyordum (yani neymiş konum her şeymiş :D:D:D:D )
           catherine-earnshaw
           Ruhsal durumu iyi olmayan bir hocamızın çantasından sınavları çalıp notlarını değiştirenleri şikayet etmiştim. Sınıfın hemen hepsi yapmıştı biz ufak bir kısım uzaktan izlemiştik olanları. Yapanlar yalancı şahitlikle suçu benim üzerime attı :) Sonuç 2 gün uzaklaştırma. Yine olsa yine yapardım.
            mervenizz_
            Çok gittim ama yakın zamanda yaşadığımı anlatayım; Müdürümüz değişti yerine bamya gibi adamı getirmişler öğrenci sandım adam benden küçük yanıma geldi saçlarının haline ne? dedi bende boyattım dedim sonra neden göbeği açık şey giydin dedi bende tokat attım hocalarında haberi yokmuş yeni müdür olduğundan, müdürü dövdük resmen sonra müdür ceza verdi belge alamayacaktım atarsan at dedim attı.
             cadininmekani
             ayy ne anılar geldi aklıma bak :D ortaokulda minik bir ayna elimizde dolaşıyordu.. erkekler de ayaklarına koyup etekaltına bakmaya uğraşıyordu..ben de ayağımın üstüne koyup yukarısı nasıl görünüyor diye baktım sonra birisi şikayet etmiş suç başıma kalmıştı sadece uyarı aldım...sonrasında psikolojik sorunluydum biraz..tüm defterlerimin kitaplarımın kaplarına ben deliyim ben manyağım ben salağım vb.şeyler yazıp duruyordum sonra yine disipline..çok büyük cezalar almadım uyarı aldım hep :)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.