Okulda Kavga Anıları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   morgana-morgana
   Olaya Şuradan başlayalım Bir Gün Çok Erken Kalktım ve okula gittim okulda son ders fen dersi fen hocasıda çok ceza yazar Ama 3 tane ceza aldıgında tutanak yersin ikincisinde velin çağılır felan olaya girelim fen dersine giriş tenefüsünde bizim sahada maç yapıyoruz felan kaybeden karşı takıma Dondurma ısmarlıcak ve biz kaybettik sonrada herkes parasını unutuyor son sınıflar zorlana alıyor vesale ondan sonra karşı takım dondurmalar nerde diyince kavga çıktı ve ara yerde çok kavga ettik sözlü ve fiziksel hatta bir çoçugun burnu kanamıştı kavgadan sonra ceza yedim ve üçüncü cezamdı ve tutanak yüzünden sınıfı geçemedim çok pişmanım
    nobodyy1
    Türkçe dersinden de kalmışsın gibi görünüyor..
     mervenizz_
     Ben 9.sınıfdayım. Genellikle kimse benle kavga etmez hepsiyle arkadaş olurdum. Bir kız geldi hoca nereye oturmak istersin Irmak dediğinde sevgilimin yanına geçti. Tabi Merve durur mu? bende dedim ki -Hocam bize sormadınız onlara niye sordunuz dedim sınıfta heee hocam diye onayladı hoca da 2 dakikanız var hemen istediğiniz yerlere oturun dedi. Sevgilim gözlüğü almaya unutmuş göremem diye kalkmadı Irmak da bulmuş yakışıklı oğlanı niye kalkacağım diye düşünüyordu yaniii bunu düşündüğü varsayıyorum. Sonra tenefüs oldu toplantık sınıfca Irmak dedim Berk'in yanına ben oturabilir miyim dedim o da canım bir tane Irmak dedi ki HAYIRRRR! sonra bende bilerek Irmağın arkasına geçtim elime makas aldım saçlarını kestim kızım sonra kızı tehdit ettik sonra kız ağlayarak müdüre gitti bende canım aşkımın yanına geçtim. Sonra kızın saçlarını kesmiştik kız saçlarını açarak gelmiş resmen o kadar simetri kesmişim ki; inanamadım. Kuaför olsam bu kadar olurdu. Müdür falanda gelmedi götü korktu heralde diye dalga geçtik. Sonra kız işte bir tek Berk ile konuşuyor sinirlendim dedim ki konuşma onla konuşmaya devam etti bende gittim erkeklerle konuşmaya dedi ki merve tik tok çekelim mi? Nefret ederim ama tamam dedim sonra videonun altına model kankamla tiktokum falan yazdırıyorum. Berk sinirlendikçe daha kötü onla konuşuyor Irmak çok üzülerek söylüyorum senin sınav kağıdını yırttık (elim çarptı) ve hoca da bu kız sınavlara girmiyor diye okulda bıraktı. Kız şuan 2 kere okulda kalmış meğerse kızın derslerle alakası yokmuş bizle alakalı değilmiş.
      siradan_birisi
      Atatürk e küfreden bir çocuğun ağzını burnunu kırdım 8.sınıfta bi daha olsa yine yaparım. Benim lügatımda sevmek zorunda değilsin ama saygı duyacaksın yok seveceksin bitti. Öyle bir düşüncen varsa da benden uzakta düşün.
       absurdizm
       ben tüRk ce bil mediği mi öğren dim.
        cinayetvaraga
        bu amk un türkçesini size kim öğretiyorsa onun ben mektebini s*keyim.
         redblack
         Ben ne okumaya çalıştım?
          yokartikirem
          Lise 1i Diyarbakır'da okudum ve genelde okuldan sonra erkekler saçma sebeplerden kavga ederdi o kalabalık grubun içinde bı tane çocuk kemerini savururken "ula babayın düşmanlarını siqeyim" diye bağırıyordu. Başka bir tanesi de kavga bittikten sonra "yeminle bana vurulmasndan zevk aliyom" demişti.
           eefenizz_
           Anlatayım bitane.. Beden dersinden çıkmışız sınıfa çıkıyoruz arkadaşlarla. Neyse bizim katın koridoruna geldik koridorun sonunda da bizim sınıf var. Bizim okuda gıcık kaptığımız bi kaç kişi vardı bi kaç kez kavga ettiğimiz (kız bunlar, lise ortamı işte bilirsiniz köxksmzj) bunlarda koridorda. Arkadaşlarla dedik siklemeyelim bela çıkar sustuk yanlarından geçerken. İçlerinden biri (amk kız bide) "aY ..... Şu oRTadaKİ gEÇen kaVGa etTiğimiZ çOcuK dEğilMİ?" dedi. Arkadaşıda "aYnN knK gERizeKAlı tİktoKçu işTE " dedi. Tabi ben sustum mu? Yoo gelin yüzüme söyleyin amına koduklarımın sürtükleri dedim. Onlarda küfür etti sonra ben analarına küfür ettim jnxjxmx sonra diğer kız müdürü çağırmaya gitti biz kavga ederken. Bu benle kavga eden kız beni ittirdi o arada laf atarak kızım bak git kızsın dokunamıyorum sana dedim yiyosa gel dedi.. Sonra biz baya giriştik bizi ayırmaya fln çalışıyolar kmxjxmxkx Müdür geldi disiplinlik olduk ikimizde tutanak yedik. Ama ben çok sinirliydim o kıza müdür odasından çıkarken çıkışta gel fln diyom jmzjsmzksjs kız siktir git pezevenk diyo jöxkskvöxksmx öylee yani.. (çıkışta babası arabayla almasaydı sikmiştim belasını da ahh neyse)
            impactresponse
            Okulda kavga etmedim.
             bisidiyicem
             süper bir dayak yemiştim halen tadida izide damağımda 😃😃 birgün lisede durakta asildigim kıza arkadaş üzerinden laf çarpıyorum.🥰 neyse birisi omuzuma dokundu, geri dönmemle bildiğin yıldızlari saydim. cidden yildizlar uçuştu gözüm karardi. ic dudak paramparca. bana nasıl, kim, neyle vurdu halen bilmiyorum 😅😃cok aradimo kimse ama bulamadım delikanlı adam attığı dayağı yazmaz dedim yediğimi yazayim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.